Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.

Yeni Yılın Estetik Trendleri


Kadınların kendi aralarında en güzel görünüme kavuşma çabası ve bunun için harcamış olduğu zaman giderek artmakta. Giydikleri birbirinden değişik ve alımlı kıyafetlere kombine ettikleri aksesuarlar ile kullandıkları kokular ve kremler aynı zamanda gelişen farklı makyaj trendleri bu çabayı bugünlere taşıdı. Ancak günümüzde bu çaba artık ne kadınlar ne de erkekler için yetmedi ve yeni arayışlar için estetik plastik cerrahinin nimetleri keşfedildi.

Kadınlar cephesine baktığımızda konuşmaktan keyif aldıkları konular arasında yer alıyor, estetik. Erkekler cephesinde ise estetiğe yadırganamayacak bir talep artışı görüyoruz. Yaş durumuna baktığımızda orta yaş grubu kadın ve erkekler gençleşme hayaliyle kapımızı çalarken, daha küçük olan yaş grubu ise çekici, alımlı, mükemmel görünümü hedefliyor.

Estetik operasyon planlayan ve bu nedenle araştırma içinde olan kişi için en önemli nokta Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanının bilgi birikimi ile kişide uyandıracağı güvendir. İşte bu noktadan sonra kişi kendini uzman doktoru ve ekibine gönül rahatlığıyla teslim edebiliyor. Pek çok hastamız elinde bir fotoğrafla ‘işte ben böyle bir burun istiyorum’ diyerek çok gelmiştir. Ancak önemli olan doğal olana yönelmek ve hastayı da bu yönde bilgilendirmektir. 2015 yılında ben estetik operasyon geçirdim diye kendini gösteren bir yüz veya vücut tamamıyla demode olmuştur. Yeni dönem gelecek yıllar her konuda olduğu gibi bu alanda da doğal olana yönlenmeyi gösteriyor, biz insanoğluna.

Her yıl olduğu gibi yeni yılda da farklı uygulamalarda yaş grupları değişiklik gösterecek. Genç yaş grubunu oluşturan 18-35 yaş arası grup ağırlıklı olarak daha çekici ve alımlı olabilmek adına burun estetiği, kulak estetiği, vücut şekillendirme, saç ekimi ve meme büyütme estetiğini; orta yaş grubu dediğimiz 35 – 45 yaş arasının ise; karın estetiği, meme estetiği, yüz estetiği, lazerle cilt gençleştirme, botoks, dolguyu tercih edeceklerini tahmin ediyoruz.


Yayınlanma: 14/09/2015

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?
0541 241 94 90