Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.
Anti-Aging Mezoterapisi
Anti-Aging Mezoterapisi fiyatları

Anti-Aging Mezoterapisi


İlerleyen yaşa, olumsuz yaşam koşullarının eklenmesi ile cilt zamanla elastikiyetini kaybeder, ince çizgiler oluşur ve kırışıklıklar belirginleşir. Bu sürece yerçekiminin de katılmasıyla yüzde istenmeyen sarkmalar meydana gelir.

Yeni nesil bir cilt gençleştirme (antiaging mezoterapisi) yöntemi olan mezolift terapisi ile yaşlanmanın olumsuz etkilerini ve sarkmaları azaltmak ve kısmen onarmak mümkündür.

Kliniğimizde uygulanan Mezolift Terapisi, hücre yenilenmesini ve cilt altı dolaşımın artmasını hedefleyen vitaminlerin, protein yapı taşlarının, hücresel yenileyicilerin, cilt altı dolaşımı düzenleyen maddelerin vb 48 etken maddenin bir arada bulunduğu Sağlık Bakanlığı onaylı, ithal orijinal tıbbi karışım ile yapılmaktadır.

Bu terapide cilt yenileme stimülatörü kullanılarak cildin üst koruyucu tabakasında mikro kanallar açılır ve bu özel karışım açılan kanallar ile cilde özel bir masaj ile tatbik edilir. Yapılan işlemin birinci seansı ile aynı hafta içinde cilt daha parlak ve ferah bir görüntü kazanır.

Mezolift – Cilt Gençleştirme Terapisinin Etkileri;
  • Mezolift Terapisi; ilerleyen yaşa bağlı olarak ciltte eksilen vitaminlerin yerine konulmasını sağlar. Bu sayede ciltte yenilenme süreci başlar.
  • Cildin yapı taşı olan kollajen miktarında artış başlar, bu sayede cilt gerilir ve toparlanır.
  • Ciltteki matlık ve ton farklılıkları seanslar ilerledikçe azalır.
  • Mezolift Terapisi ile ciltte kısa vadede parlaklık, canlılık, orta ve uzun vadede cilt yapısının elastikiyeti ve dolgunlaşması gözle görünür hal alır.

Cilt yenileme stimülatörü kullanılarak 10 – 15 gün ara ile yapılan Mezolift Terapisi toplam 5 seanstan oluşur. 5. seanstan sonra 6 ayda bir koruyucu devam kürü gerekir. Mezolift Terapisi gündelik hayatla uyumlu, mevsimsel değişikliklerden diğer yöntemlere göre daha az etkilenen bir yöntemdir.

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?

Güncelleme: 14/09/2015

0541 241 94 90