Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.
İple Yüz ve Boyun Germe
İple Yüz ve Boyun Germe fiyatları

İple Yüz ve Boyun Germe


Cilt yer çekiminin etkisi ve ilerleyen yaş ile birlikte elastikiyetini kaybeder, sarkmalar meydana gelir. Yüz bölgesinde oluşan bu sarkmaların çözümü yüz germe ameliyatlarıdır. Ancak ülkemizde hastalar çeşitli sebeplerden dolayı bu operasyondan kaçınmakta ve daha kolay uygulamalar ile sorunun giderilmesini isterler.

İple yüz – boyun germe, iple kaş kaldırma Estetik Cerrahinin sunduğu yepyeni bir yöntemdir. İple yüz germe özel geliştirilmiş ipler ile cildin istenen yönde asılmasını sağlayarak, yukarı-arkaya doğru çekilen yüz derisinin aşağıya sarkmasını engeller. Aynı yöntem ile kaşlar da istenilen ölçüde kaldırılabilir, uygun hastalarda boyun derisinin gerdirilmesi de yapılabilir.

İple yüz – boyun germe, iple kaş kaldırma operasyonlarında gözle görünür ameliyat izi kalmaz. Sadece saçlı deri içinde çok küçük bir iz kalabilir. Lokal Anestezi altında yapılan işlem ortalama bir saat kadar sürmektedir.Bu yöntemin hiçbir zaman bir yüz germe operasyonuna alternatif olmadığını belirtmek gerekir. Cildinde çok fazla sarkma olan vakalarda uygulanamaz, bu hastalarda cerrahi yöntemle yüz germe ameliyatının uygulanması gereklidir.

İple Yüz- Boyun Germe, Kaş Kaldırma Kimlere Uygulanabilir?

  • 35-50 yaş arasında olan,
  • Özelikle orta yüz bölgesinde sarkma ve buna bağlı olarak burun-dudak kıvrımında derinleşme, göz altı bölgesinde çukurlaşma, yanakta çökme, kaşlarda düşme ve alt çene bölgesinde sarkmaları olan,
  • Cilt dokusu çıkarılmasına fazla ihtiyacı olmayan,
  • Cerrahi yüz germe operasyonu istemeyen,
  • Yapılacak işlemden beklentileri gerçekçi olan kişilere uygulanabilir.

İple Yüz ve Boyun Germe için Fiyat İste
Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?

Güncelleme: 14/09/2015

0541 241 94 90