Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.
Yağ Kırma Mezoterapisi fiyatları

Yağ Kırma Mezoterapisi


Bayanlar ve /veya erkekler için istenmeyen kilolar ve bölgesel yağlar her zaman sorun olmuştur. Özellikle son yıllarda masa başında yapılan işlerin giderek artması, yoğun iş temposuna bağlı dengesiz beslenme, yeterli su tüketiminin sağlanamaması ve hareketsiz yaşam bu durumu daha vahim hale getirmiştir.  Tıbbi gelişmeler istenmeyen bölgesel yağlar ve kilolar için insanoğluna alternatifli çözümler sunmaktadır. Özellikle son yıllarda ameliyatsız bölgesel zayıflama teknikleri olarak da adlandırılan bölgesel zayıflama cihazları ve zayıflama mezorapileri günümüzde en çok tercih edilen yöntemler olarak karşımıza çıkıyor.

 

Kliniğimizde uygulanan “ Yağ Kırma Mezoterapisi “ yağ tabakasının incelmesini, hücre yenilenmesini ve cilt altı dolaşımın artmasını hedefleyen vitaminlerin, protein yapı taşlarının, hücresel yenileyicilerin, cilt altı dolaşımı düzenleyen maddelerin bir arada bulunduğu Sağlık Bakanlığı onaylı, ithal orijinal tıbbi karışım ile yapılmaktadır.

 

Yağ kırma mezoterapisinde; sorunlu bölgeye çok ince uçlu iğneler kullanılarak yağ yakıcı ve dolaşım düzenleyici ilaçlar deri altına verilir.  Bu yöntem ile cilt altında biriken depo yağ hücrelerinin parçalanarak, bu parçaların sıvı atıklarının vücuttan atılmasının sağlanır. İşlem tek başına uygulanabildiği gibi; kişinin ihtiyaçları da göz önünde tutularak ultra lipo kavitasyon, radyofrekans, triactive (lazerli vakum masajı), sauna desteği gibi uygulamalar yağ kırma mezoterapisi ile kombine edilerek de uygulanabilir. Bu işlem kol, bacak ve karın bölgesine uygulanabilir. Kadınlarda uygulanabildiği gibi erkeklerde de uygulanabilir.

 

Güvenli bir yöntem olan mezoterapi ve/veya kişinin ihtiyaçları dahilinde kombineli yapılacak seanslar sayesinde bölgesel incelme tedavisinde başarılı sonuçlar elde edilmektedir. Ancak tedavi süreci ve sonrasında yaşam alışkanlıklarını düzene koymak oldukça önemlidir. İstenilen sonucun alınabilmesi ve devamlılığının sağlanabilmesi için düzenli beslenme, yeterli su tüketimi ve spor hayatın bir parçası haline gelmelidir.


Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?

Güncelleme: 14/09/2015

0541 241 94 90