Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.
Bayan Lazer Epilasyon
Bayan Lazer Epilasyon fiyatları

Bayan Lazer Epilasyon


Çalışan bayan sayısının günden güne arttığı şu devirde iş ve ev arasında mekik dokuyan kadın için kişisel bakımda zamandan tasarruf edebilmek büyük kolaylıktır.  Hem iş hem de özel yaşamda hayatı zorlaştıran istenmeyen tüylerden kurtulmak her bayanın ise tek hayalidir. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın günümüzde tercih edilen etkili yolu ise lazer epilasyondur.

 

Kişisel bakım genel olarak bayanlara en çok zaman kaybettiren, acı veren, yoran bir sorundur. Her yönüyle istenmeyen tüylerden kurtulma çabası ise bayanların yoğun tempolarında daha da yorulmamak için bütçelerini zorladıkları sorundur. Ağda, cımbız, ip, farklı markaların elektrikli epilatörleri vb epilasyon yöntemleri artık günümüzde yerini lazer epilasyon uygulamalarına bırakmıştır. Özellikle ağda, cımbız vb yöntemlerde istenmeyen tüylerden kurtulayım derken; deri iltihaplanmaları ve bulaşıcı hastalık görülme durumu gibi sıkıntılar vardı. Lazer epilasyonda ise böyle bir sıkıntı yoktur. Tüm bu nedenle lazer epilasyon uygulamaları kadınlar için büyük avantaj sağlar.

 

Lazer epilasyonda lazer ışınının ısı enerjisi ile kıl kökü tahrip edilir. Milisaniyelik atışlarda yüksek ısı kıl kökü hücrelerinde tahribat yaparak kökün tekrar büyümeyecek şekilde hasarlanmasını sağlar. Lazer epilasyon işlemi sırasında cihazlardaki soğutma teknolojisi sayesinde dayanılmaz bir acı ağrı hissedilmez. Lazer epilasyonda lazer ışınının kıl kökünde yapmış olduğu tahrip edici etki seans sayıları arttıkça kendini gösterecektir. Tüyler tekrar çıksa bile tek tük ve zayıf olacaktır.

 

Bayan lazer epilasyon uygulamasında ilk uygulama öncesinde seans ve süre konusunda kesin konuşabilmek yine de mümkün değildir. Seans sayısı ve süre; kıl yapısı, cilt, kullanılan cihaz ve uygulama yapılan alana göre değişiklik gösterir. Önemli olan seansların düzenli gitmesine riayet etmektir. Bayanlarda kıl yoğunluğunu ortalama 6 – 8 seansta azaltmak mümkündür. Tatmin edici sonuç almak için 8 seanstan fazlası gerekebilir.  Bayan lazer epilasyonunda hormonal sebeplerle sıfır kılsızlık yani %100 sonuç beklenmemelidir. Makul derecede azalma kabul edilir bir sonuçtur. Genellikle %70 - 85’lere varan sonuçlar başarılı sonuç olarak nitelenebilir. Tekrar büyüme olsa bile, oluşacak olan tüyler zayıf, açık renkli ve estetik açıdan önemli olmayan tüylenme şeklinde olur.

 

Bayan lazer epilasyonda uygulama yapılabilen bölgeler; yüz, koltukaltı, kol, bikini bölgesi, genital bölge, bacak, göbek, göğüs ucu ve çevresi, sırt, kalça bölgeleridir. Merkezimizde bayan lazer epilasyonda tüm vücut lazer epilasyon işlem yapılabilmektedir.


Bayan Lazer Epilasyon için Fiyat İste
Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?

Güncelleme: 28/05/2018

0541 241 94 90