Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.
Selülit Mezoterapisi

Selülit Mezoterapisi


Selülit kabaca cildin portakal kabuğu görünümü almasıdır. Kadınlar tarafından önemli bir sorun olarak algılanan selülit yağ dokusundaki dolaşım düzensizliği ve yapısal bozulmalarla seyreden ilerleyici bir doku deformasyonudur.

Selülitin yoğun olduğu yağ dokularına yağ yakıcı kürler ile müdahale edildiğinde uygulama yapılan bölgede incelme ve ciltte daha pürüzsüz bir görünüm oluşur. Bölgede ödem azaltıcı etkisi olan kür cilt altı dolaşımı arttırarak selülitli bölgede portakal kabuğu görünümünün azalmasına yardımcı olur. Cilt sıkılaşır, elastikiyeti artar.

Kliniğimizde uygulanan Vücut Mezoterapisi portakal kabuğu görünümünün hafiflemesini, yağ tabakasının incelmesini, hücre yenilenmesini ve cilt altı dolaşımın artmasını hedefleyen vitaminlerin, protein yapı taşlarının, hücresel yenileyicilerin, cilt altı dolaşımı düzenleyen maddelerin vb 12 etken maddenin bir arada bulunduğu Sağlık Bakanlığı onaylı, ithal orijinal tıbbi karışım ile yapılmaktadır.

Vücut Mezoterapisi bölgesel incelme yöntemleri ile birlikte çalışıldığında kısa süre içinde istenilen sonuçlara ulaşılması kaçınılmazdır.

Vücut Mezoterapisi Uygulaması Esnasında ve Sonrasında Dikkat Edilmesi Gerekenler;
  • Beslenme konusunda özen gösterilmesi esastır.
  • Kişinin günde en az 1,5 – 2 litre su tüketimi olmalıdır.
  • Aktivite, spor mutlaka yapılmalıdır.

Vücut Mezoterapisi uygulanan hasta eski yeme alışkanlıklarına devam edip, egzersiz yapmayı ihmal ederse yağ dokusu ve selülitin tekrardan oluşma riski vardır.

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?

Güncelleme: 14/09/2015

0541 241 94 90