Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.
Leke Tedavisi
Leke Tedavisi fiyatları

Leke Tedavisi


Şarap lekesi, her bin bebekten birinde doğum sırasında görülen, başlangıçta açık pembe renkte olup yıllar içinde koyulaşarak morumsu renge dönüşebilen ve çeşitli büyüklükte olabilen lekelerdir. Önce düz olan bu lekelerin zaman içerisinde yüzeyi sıklıkla kabalaşır ve üzerinde kabarıklıklar gelişebilir.

En sık baş ve boyun bölgesinde görülür ve kendiliğinden geçmez. Hasta ömür boyu taşımak zorunda olduğu bu lekelerden lazer yöntemiyle kurtulabilir. Lazer; kılcal damarlarda, kiraz angiomlarında, rozasada (gülleme), gerilemeyen strawberry (çilek) hemanjiom da dahil olmak üzere vasküler lezyonların tedavisinde ve güneş hasarına bağlı yaşlanma tedavisinde en etkili tedavi yöntemlerinden biridir. Kliniğimizde, cilt lekelerinin tipine göre farklı lazer başlıkları kullanılmaktadır.

Leke Tedavisi için Sık Sorulanlar

Lazer uygulaması sırasında acı hissi olur mu?
Lazerle yapılan bu tedavi sırasında sadece lastik çarpmasını andıran hafif bir acı duyulur. Uygulama kolaydır ve seanslar halinde yapılır.
Leke tedavisinde lazer dışında alternatif tedavi yöntemleri var mıdır?
Lazer tedavisi öncesi uzman doktor tarafından dikkatli bir değerlendirme yapılmalıdır. Bazı durumlarda örneğin; karışık tipteki ve/veya kitle oluşturan kavernöz tipteki hemanjiyomlarda cerrahi tedavi gerekebilir.

Leke Tedavisi için Fiyat İste
Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?

Güncelleme: 14/09/2015

0541 241 94 90