Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.
Vaser  Hi-Def (High Definition) Liposuction
Vaser Hi-Def (High Definition) Liposuction fiyatları

Vaser Hi-Def (High Definition) Liposuction


Günümüz estetik anlayışında sağlıklı, estetik ve güzel vücut deyiminin tam karşılığı atletik vücuda sahip olabilmektir. Hayal edilen ince, kaslı, sıkı ve atletik vücut görünümünü elde edebilmek için spor salonlarında uzun saatler harcanır. Egzersiz ve düzenli diyet programının disiplinle uygulanmasına rağmen; vücudun belli bölge ve/veya bölgelerinde sonuç alınamayan, çıkıntı yapan, vücut kontörünü (hatlarını) bozan inatçı yağ stoklanması günümüzde hemen hemen herkesin sorunudur. Ve bu efora rağmen elde edilmiş sonuç kişi için tam bir hayal kırıklığı olabilmektedir. 

 

Bu noktada istenilen ince ve atletik görünüm için erkek ve kadınlar tarafından tercih edilen prosedür “High Definition VASER Liposculpture” adını verilen cerrahi bir tekniktir.  Hi –Def olarak kısaca adlandırılan prosedür aslında ileri bir liposuction - lipofilling tekniğidir. Vaser Hi-Def (High Definition) Liposuction vücut bölgelerindeki istenmeyen yağ miktarının azaltılması; derin, yüzeysel ve geçiş (ara) liposuction teknikleri kullanılarak bölgeye ait olması gereken estetik vurgular ve çizgilerin oluşturulması, var olan detayların artırılıp öne çıkarılması tekniğidir. Gerçekleştirilecek cerrahi prosedürde belirli bölgelerde kas sınırları, kas gölgeleri ve oluk detayları bir heykele şekil verilir gibi belirginleştirilebilmektedir. Hi – Def ‘in sıklıkla tercih edildiği vücut bölgeleri; karın, bacaklar, sırt ve bel, kasık, omuz ve kollardır. 

 

Unutulmamalıdır ki vücut hatlarının düzeltilmesi için yapılan Vaser  Hi-Def (High Definition) Liposuction kesinlikle bir zayıflama operasyonu değildir. Hi-Def Liposuction için uygun olan adaylar uygun olan adaylar; normal vücut ağırlığına sahip, bahsettiğimiz inatçı yağ birikintileri olan; sıkı ve elastik bir cilt yapısına sahip kişilerdir. 

 

Hi-Def Liposuction prosedür olarak yüksek frekanslı ses dalgaları sayesinde yağların parçalanmasını sağlayan; yüzeysel çalışma imkanı sayesinde kas geçiş ve gölgelerinin ortaya çıkarılabildiği vücut şekillendirme yöntemidir. Sistem çalışma prensibinde sadece yağları parçalar; diğer damar, sinir ve bağ dokusuna zarar vermez. 

 

Hi – Def Liposuction uygulamasında küçükte olsa bir kesi vardır. Bu nedenle ameliyathane koşulları altında yapılması gerekmektedir. Ameliyat genel anestezi veya lokal anestezi altında yapılır ve uygulama yapılacak bölge ve/veya bölgelerin durumuna bağlı olarak 1–4 saat arasında sürebilir. Hi – Def Liposuction sonrasında hastalara özel korseler giydirilir. Hastalar genellikle aynı gün veya ertesi gün taburcu edilir. Korsenin yapılan müdahaleye bağlı olarak minimum 3 - 6 hafta kadar giyilmesi önerilmektedir.


Vaser Hi-Def (High Definition) Liposuction için Fiyat İste

Güncelleme: 02/08/2019

0541 241 94 90