Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.
El Yaralanmaları
El Yaralanmaları fiyatları

El Yaralanmaları


El Yaralanmaları: El yaralanmaları acil olarak ya da geç dönem sekellerle başvurmalarına göre iki grupta incelenebilir. Çoğunlukla iş kazaları sonucu oluşurlar. Bu konuda tecrübesi olan hekimlerce uygun koşullarda tedavi edilen el yaralanmaları kazaacil yaralanma başvurularında sonuç hemen her zaman mükemmeldir.

Tedavi edilmemiş veya yanlış tedavi edilmiş olgularda ise hastalar sekeller ile başvurur. Bu durumda sadece yaralanma sonucu oluşan hasarla değil, kendi kendine oluşan iyileşme süreci ile ortaya çıkan, eklem sertleşmeleri, kirişlerin geri çekilme ve kısalmaları, sinirlerin onarılmaması sonucu oluşan his ve hareket kusurları, kasların çalışmaması sonucu oluşan hareket zayıflıkları ile de ilgilenilmesi gerekir.

Bu ise tedavi başarısını olumsuz etkiler. Hem doğuştan, hem de sonradan oluşan el sorunlarının cerrahi tedavisini takiben uygulanacak fizyoterapi ve hastanın ameliyat sonrası yapılanları anlayarak tedavi sürecinde ekip ile işbirliği yapması başarı açısından mutlak gereklidir.


Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?

Güncelleme: 22/08/2016

0541 241 94 90