Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.
Yüz, Dudak ve El Dolguları

Yüz, Dudak ve El Dolguları


Yüz bölgesindeki yaşlanma; ilerleyen yaş, yer çekimi ve yaşam alışkanlıkları ile şekillenerek kendisini göstermeye başlar. İlerleyen yaş ile birlikte cildin temel yapı taşlarından biri olan hyalüronik asit içeriği de azalır. Bu azalma cildin su tutma kapasitesini düşürür. Su tutma kapasitesi düşen ciltte kollajen ve elastik lifler kırılmaya, eskimeye başlar.  İşte bu döngü doğal cilt yaşlanma sürecinin bir parçasıdır. Yaşlanma sürecinde zamanı geri alabilmek artık gelişen tıp teknolojileri ile mümkün hale gelmiştir.

 

Dolgu estetiği; Sağlık Bakanlığı’nın izin verdiği dolgu maddelerinin ve /veya kendi yağ dokunuzun deri altına enjekte edilmesiyle yapılan bir tedavi prosedürüdür. Yüz dolguları ile yüzdeki derin kırışıklıkların giderilmesi, cilt çukurlaşmalarının tedavisi, yara izlerinin tedavisi, yanaklara dolgun bir ifadenin kazandırılması, gözaltı morluklarının giderilmesi mümkündür. Dudak dolguları ise; ince dudakları kalınlaştırmak hacim kazandırmak için kullanılmaktadır. Ayrıca dudak dolguları; üst dudak üzerindeki ince dikey çizgilerin giderilmesi için de sıklıkla kullanılır. El dolguları ise; acımasız olan zamanın izlerini ortadan kaldırarak el gençleştirmesi yapabilmek için kullanılır.

 

Dolgu enjeksiyonu tedavisi sonrasında uygulama yapılan bölge ve/veya bölgelerde kısa sürede daha genç bir görünüm sağlanır.  Yaşanan deformasyonun dışa yansıması olan yorgun, yaşlı, hasta ifade silinir. 


Yüz, Dudak ve El Dolguları için Fiyat İste

Güncelleme: 24/04/2017

0541 241 94 90