Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.

Yıllar Geçse de Vazgeçilemeyen Estetik Operasyonlar


Alımlı, bakımlı, daha sağlıklı ve genç görünüme sahip olma isteği, günümüz toplumunun estetiğe olan bakışını değiştirdi. Estetik ameliyatlar son dönemde tarihte hiç olmadığı kadar popüler. Türkiye'de estetik operasyon denildiğinde bir dönem akla gelen ünlü simalarken bugün toplumun her kesiminden güzelliğine güzellik katmak ve aynı zamanda yaşam kalitesini arttırmak için bireyler estetik cerrahların kapısını çalıyor.

 

Her şeyin başı sağlık, gerisi boş denilen günler yeni yetişen nesil için neredeyse geride kalıyor gibi. Artık bir de dış görünüm var önem arz eden! Dış görünüm özgüven ve başarının simgesi gibi görülür durumda. Burada sosyal medyanın da etkisi oldukça yüksek tabi ki.

 

Gelişen tıp teknolojikleri, estetik cerrahi ve anestezi uygulamalarının gelişimi ile bugün kombine estetik uygulamalar sayesinde birden fazla farklı sorun için arzulanan değişime ulaşmak ise zor değil.

 

Tüm Dünya’da olduğu gibi ülkemizde de estetik ameliyatlar arasında vazgeçilmez operasyonlar var. Yıllar geçse de popülaritesi düşmeyen estetik ameliyatlar;

1.Daha dolgun görünümlü göğüslere sahip olmak ya da doğum veya kilo kaybı ardından göğüs boyutunda oluşan hacim kaybını düzeltmek amacı ile meme protezi kullanılarak yapılan Meme Büyütme Estetiği birinciliğini korumaya devam ediyor.

2. Liposuction diğer adıyla Yağ aldırma ameliyatı; normal vücut ağırlığına sahip, vücudun belirli bölgelerinde inatçı yağ birikintileri olan kişilerin imdadına yetişiyor.

3. Gerek görünüm gerekse solunum sorunları nedeniyle burun iskeleti ve yumuşak dokularının yeniden şekillenerek yüze göre uyumlu ve orantılı bir hale getirildiği Burun Estetiği ameliyatları keyfiyetten neredeyse çıkmış durumda.  

4. Kişilerin psikolojisini ve toplum içerisindeki iletişimlerini etkileyen kepçe kulak sorununun giderilmesi ülkemizde her yaştan ilgi odağı olan ameliyatlardan biri.

5.Üst ve alt göz kapaklarından torbalanmış yağların, gevşemiş ve buruşmuş derinin fazlasının alınması, göz kapaklarındaki kırışıklıkların giderilmesi için yapılan göz çevresi estetiği güncelliğini koruyor.


Yayınlanma: 22/11/2018

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?
0541 241 94 90