Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.

Lazer Lipoliz - Lazer Lipocustion


İstenmeyen Yağlardan Kurtulmada Etkin Bir Alternatif

Spor ve diyete rağmen vücudun farklı bölgelerinde öbekleşen yağ stoklanmaları inatçı olabiliyor. Verilen tüm çabalara rağmen bu inatçı bölgesel yağlar giderilemiyorsa; Lazer Lipoliz; bahsetmiş olduğum bölgesel yağların yok edilmesinde tercih edilen yöntemlerden biri olarak karşımıza çıkıyor. Bölgesel zayıflama amaçlı özellikle yaklaşan yaz mevsiminin etkisiyle en çok aranan sorgulanan ve genellikle de tercih edilen yöntemlerden de biridir.

 

Lazer Lipoliz; lazer enerjisinin yağ dokusu içerisine bir fiberoptik aracılığıyla gönderilip; parçalanması ve hasarlanması esasına dayanır. Sadece cilt altında biriken yağı yok etmekle kalmaz aynı zamanda ciltteki kollajen üretimini artırarak cildin daha gergin ve genç görünmesini de sağlar. Lazer Lipoliz yöntemi ile 1 seansta optimum sonuçlar almak elbette mümkün ancak yağlı dokunun hacmine veya cilt gevşekliğinin fazlalılığına göre 3-4 ay ara ile tekrarlamak gerekebilir. Özellikle uygulama sonrasında hasta yediklerine içtikleri mutlaka dikkat etmelidir. Kesinlikle eski alışkanlıklar bırakılarak daha kaliteli yeni bir yaşam tarzı tercih edilmelidir. Yaşam tarzında her hangi bir değişiklik yapmayan hastalarımızın tekrar eski hallerine dönmeleri de kaçınılmazdır. Böyle bir durumda da uygulamayı yeniden yapmak gerekebilir.

 

Lazer lipoliz için uygun aday olunup olunmadığı oldukça önemlidir. Uygulama yapılacak hastanın kalp, şeker, tansiyon gibi rahatsızlıklarının olup olmadığı araştırılır ve genel sağlık durumu hakkında da fikir edinilmelidir.

 

Lazer Liposuction

Lazer Lipoliz uygulamasında 2-6 ay arasındaki süreçte optimal sonuçlar kendini gösterir. Genellik biz bu süreyi beklememek için Lazer Lipoliz ile Liposuction yöntemini kombine ederek kullanmayı yani Lazer Liposuction uygulamayı tercih ediyoruz. Bu süreç içinde lenfatik drenajı arttıracak masaj uygulamaları ile sonuçlar daha da tatminkar olacaktır. Uygulanacak alan genişliği , kısa sürede iyileşmeye olanak vermesi ve olumlu sonuçlar alınması nedeniyle; Lazer Lipolizi bir vücut şekillendirme yöntemi olarak kabul etmeli, fakat uygulamanın bir plastik cerrah tarafından bizzat yapılmasının önemi de unutulmamalıdır.


Yayınlanma: 14/09/2015

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?
0541 241 94 90