Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.

Lazer Epilasyon Uzman İşidir!


Kişisel bakım dediğimizde ilk akla gelen istenmeyen tüyler, kadınlar ve erkekler için her yönüyle büyük bir kozmetik sorundur. Sorunun ortadan kaldırılması için çeşitli yöntemler mevcut. Günümüzde istenmeyen tüylerden kurtulmanın en çok tercih edilir yöntemi ise lazer epilasyondur. Çünkü zaman kaybına tahammül olmayan bir çağda yaşıyoruz. Özellikle yoğun tempoda çalışan kişiler artık yorulmadan kolayca istediği her şeyde sonuca ulaşmanın pratiğini çözmüş durumda.

 

Lazer Epilasyonda temel amaç, doğru dozda lazer ışınının kıl köküne ulaşması ile kıl kökünde tahribat yaratmaktır. Bu tahrip edici etki seans sayıları arttıkça kendini gösterecektir.   Amaç tekrar kıl üretemeyecek şekilde hasar verdirip kıl kökünün yeni kıl üretmesini engellemektir. Seans sayısı ve süre; kıl yapısı, cilt, kullanılan cihaz ve uygulama yapılan alana göre değişiklik gösterir. Seans aralıklarına ve önerilenlere harfiyen riayet edildiği takdirde istenilen sonuçlara ulaşmak hiçte zor olmayacaktır. İlk uygulama öncesinde seans ve süre konusunda kesin konuşabilmek yine de mümkün değildir.

 

Son yıllarda en çok talep edilen yöntem olarak karşımıza çıkan lazer epilasyonu uygulayan firma ve kurum sayısı da giderek artıyor. Konunun uzmanı tarafından doktor kontrolünde yapıldığı zaman son derece güvenli ve etkili bir yöntem olan lazer epilasyon; bilinçsiz ellerde ve yanlış cihazlarla yapıldığında kâbus da olabiliyor. Bu nedenle lazer epilasyonla ilgili araştırma yaparken sadece fiyatı baz almak yerine konunun uzmanı olan yetkili bir merkez olmasına da dikkat etmeniz gerekmektedir.


Yayınlanma: 14/09/2015

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?
0541 241 94 90