Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.

Cildinizi Yenilemek İçin İdeal Zaman


Soğuk kış günlerinin kapımızı çaldığı bugünlerin aslında cildi yenilemek için ideal bir dönem olduğunu biliyor muydunuz? Eğer sizde canlılığını yitirmiş mat, soluk ve yorgun görünen cildinizden şikâyetçiyseniz; hareket zamanı geldi demektir.

Cilt konusunda yaşanan temel sorunlar; kırışıklık, leke, genişlemiş gözenekler, sarkma, soluk ve mat görünümdür. Bu tip problemler kişiyi olduğunda daha yaşlı göstermektedir. Saymış olduğumuz problemlerin cerrahi prosedür dışı çözümleri için en doğru zaman ise kış mevsimidir. Bu mevsimde yapılacak lazer, PRP, kimyasal peeling, mezoterapi, dermapen, dermaroller, epiroller gibi küçük dokunuşlarla; istenilen sonuçları almak sağlıklı bir görünüme kavuşmak mümkündür.

Cilt Yenilemede Işığın Gücü. Lazer günümüzde tıbbın neredeyse her alanında kullanılır hale geldi. Cilt yenileme, leke tedavisi konusunda da çözüm olarak karşımızda. Ardışık olarak gerçekleştirilen uygulamalarla ışık ve ısının gücünden yararlanılarak; kılcal damarlara bağlı ciltte ortaya çıkan kızarıklıklarda düzelme, düzensiz pigmentasyonlara bağlı lekelerin yarattığı görüntü bozukluğunda iyileşmeler sağlanabilir.

Pürüzsüz Görünüm İçin Mezoterapi. Cildin mat ve sağlıksız görünümünü ortadan kaldırmak ve ciltteki girintili çıkıntılı düzensizlikleri onarmak için dermapen, dermaroller, epiroller sistemleri ile mezoterapi uygulaması yapılabilir. Aslında her mevsim uygulanabilen bu tedavi şekli daha çok kış aylarında tercih edilmektedir.

Güneş Lekelerini Unutabilirsiniz. Güneşin etkisiyle oluşan lekelerde tercihe şayan uygulamalardan biri kimyasal peelingtir. Kimyasal peeling ciltte micro bir soyulma sağlayarak cildi yeniler. Bu avantajı ile cilt canlanır, arınır ve lekeli görünüşünde iyileştirme sağlanır. Uzmanın önerisi ile kimyasal peelinge kombine edilebilecek tedavi programı da oluşturulabilir.

Kendi Kanınızla Gençleşin. PRP “PlateletRichPlasma” (Trombositten Zenginleştirilmiş Plazma) uygulamasının kısa adıdır. Trombosit yönünden zengin sıvının elde edilmesi için kişiden az miktarda kan alınarak özel bir işlemden geçirilir. Trombositler, kanın pıhtılaşmasında ve hasarlı damarlarla, dokuların onarmasında görevli; büyüme faktörlerini içeren hücrelerdir. PRP uygulaması ile hedef bölgeye, çok sayıda trombosit ve içeriğindeki büyüme faktörleri taşınmış olur. Kırışıklık, akne izleri, cilt yenileme, ciltte sarkma ve saç dökülmesi gibi sorunların tedavisinde uygulanan bir yöntemdir.

Unutmayın ; sağlıklı bir görünüm öncelikle cildinizden gelen güzelliktir.


Yayınlanma: 14/09/2015

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?
0541 241 94 90