Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.

Anne Adaylarına Estetik Öneriler


Kadınlar için dış görünüm bir aynadır, dışarıya verdikleri imajdır. Bu nedenle birçok kadın kendine ayrı bir özen gösterir. Annelik süreci başlangıcı ise pek çok kadını bu yüzden korkutmaktadır. Hatta kadın vücudunun değişeceği, sarkacağı, kilo alacağı, kendisinin çirkinleşeceği vs. düşünceler ile gebe kalmaktan da korkabiliyor.

Aslında tam aksi rutin hayatı içinde kilo kontrolü sağlayabilen bir kadın ve/veya kendi görünümüne özen gösteren kadının yapabileceği çok şey var. Gebelik süreci başlamış bir kadın kadın doğum uzmanına da mutlaka danışarak bireysel önlemler alabilir. Örneğin günlük su tüketimine dikkat etmek deformasyon, çatlak vb. sıkıntıların önüne geçmeyi sağlar. Diğer bir açıdan gebelik gereğince düzenli ve dengeli beslenmek kilo kontrolünü sağlamanın altın kuralı olacaktır.

9 ayın sonunda alınan önlemlere rağmen ciddi bir değişim söz konusu ise ve kadın bu halinden hoşnut değilse; elbette biz estetik plastik cerrahi uzmanlarına düşen görevler vardır. Doğum sonlandıktan sonra bazı bayanlar hemen kapımızı çalıyorlar. Ancak doğum sonlandıktan hemen sonra operasyon düşüncesi sadece bir hayaldir. Kadının emzirme sürecine ve bebeğine vakit ayırması en doğrudur. Emzirme süreci bitiminden 6 ay sonra vücut normal formlarına kavuşacaktır. Ancak unutulmamalıdır ki; vermiş olduğumuz bu süreç kadından kadına değişiklikte arzedebilmektedir. İşte bundan sonra yapılabilecek operasyonlar için kadın bedeni hazır hale gelmiştir.

Hayalindeki eski formuna kavuşmak isteyen kadın yapılacak estetik operasyon için bedensel ve ruhsal anlamda kendini hazır hissetmelidir. Hamilelik sonrası yapılan estetik cerrahi işlemelere annelik estetiği diyoruz. Annelik estetiğinde yapılan başlıca operasyonlar içinde; kombine estetik operasyonlar (karın, göğüs, genital estetik gibi 3’lü kombinasyon), lazer lipoliz, lazer liposuction, liposuction, meme estetiği (meme büyütme, dikleştirme, küçültme), karın estetiği, genital estetik gibi işlemler yer almaktadır.


Yayınlanma: 14/09/2015

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?
0541 241 94 90