Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.

Zorunluluk Haline Gelen Estetik Operasyonların Nedeni


Estetiğin sadece medya camiasını ilgilendiren değil toplumsal bir konu haline geldiğini belirten uzmanlar sağlık sorunlarıyla estetiğin zorunlu olduğu durumların var olduğunu söylüyorlar.

 

Estetik ameliyatların genel vücut sağlığına destek verici olumlu ektileri olduğuna dikkat çeken Plastik Rekontrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı; “Estetik denildiği zaman pek çok kişinin aklına sadece daha güzel bir görünüm için yapılan ameliyatlar geliyor. Oysaki günümüzde estetik operasyonların temelinde artık sadece estetik güzellik kaygısı yatmadığını görüyoruz. Estetik anlamda mevcut bazı vücut deformasyonları çoğu zaman günlük yaşam kalitesini olumsuz etkiler.  Bu olumsuz etkileri ortadan kaldırmak içinde estetik cerrahi operasyonlar artık bir gereklilik halini aldı diyebiliriz.” şeklinde açıkladı.

 

Yaşam kalitesini olumsuz etkileyen deformasyonlara yapılacak ilgili müdahaleler ile; kişinin yaşadığı sorunların ortadan kolaylıkla kaldırılabileceğini kaydeden Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı” Görüntüsünden de hoşnut olmadığınız aynı zamanda nefes kontrolünü zorlayan, horlamalara ve tıkanmalara neden olan bir burun, yaşanan sırt ve omuz ağrıları, meme altındaki pişik gibi cilt sorunlarına sebebiyet veren büyük göğüsler, göz kapaklarında torbalanma ve torbalanmaya bağlı düşme ile kişinin görme açısının daralması sayılabilecek önemli yaşamsal estetik gerekçeleri olarak karşımıza çıkıyor.” diye ekledi.


Yayınlanma: 04/10/2018

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?
0541 241 94 90