RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.

Her Şey Sağlık ve Güzellik İçin...


Estetik cerrahi uygulamaların dünya genelinde gittikçe artan bir ivme gösterdiğini belirten uzmanlar Türkiye’de de estetik taleplerin giderek arttığını söyledi.

 

Dünya genelinde yaygın olan dayatılmış güzellik anlayışı ve sosyal medya etkisi ile estetik cerrahi ameliyatların Türkiye’de giderek arttığını ifade eden Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı, “Türkiye’de alımlı görünüm kadınları ilgilendirdiği kadar artık günümüzde erkekleri de oldukça ilgilendiriyor. Kadın erkek fark etmeksizin herkes sporla ve beslenme ile sağlıklı hayat yaşam sürmek için mücadele ediyor. Hatta estetik görünümü de buna dahil etmiş durumda. Hal böyle olunca vücudunun herhangi bir yerinde daha iyi görünüm hedefleyen kişiler biz estetik ve plastik cerrahlara danışarak uygun yöntemler hakkında bilgi alıyor“ dedi.

 

Tıbbi olarak uygun vücut parçalarında ve sağlıklı kişilere estetik prosedürlerin uygulanabileceğine dikkat çeken Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı, estetik cerrahi ameliyatların yeri geldiğinde kişinin yaşam kalitesine de olumlu yönde katkı sağladığını dile getirdi. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı, “Estetik cerrahide her zaman ameliyat yapılması gerekmez. Bazen küçük dokunuşlarla hedeflenen güzelliği elde edebildiğimiz durumlar olduğu gibi bazen de hiçbir şekilde ameliyatı gerektirecek bir durum olmadığını gördüğümüz vakalarla da karşılaşıyoruz. Gerçekleştirdiğimiz burun, meme estetiği gibi cerrahi prosedürler ise kişinin sadece görünümüne katkı sağlamakla kalmayıp aynı zamanda yaşam kalitesini de attırabiliyor“ diye konuştu.


Yayınlanma: 17/08/2018

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?
0554 577 1917