RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.

İş Yaşamındaki Rekabet Erkekleri Estetiğe Yöneltiyor


Gelişen sosyokültürel yapı ve iş yaşamındaki rekabet ile erkeklerin görünümlerine daha bir dikkat eder hale geldiğini belirten uzmanlar kadınların yıllar öncesinde keşfetmiş olduğu estetiği erkeklerin de keşfetmeye başladığına dikkat çekti.

 

Metropol şehirlerde yaşayan ve iş yaşamında aktif meslek gruplarına dahil olan erkeklerin daha bakımlı ve sağlıklı görünüm için bu doğrultuda çeşitli uygulamaları tercih ettiğini ifade eden Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı, “Kişinin yüzü ve bedenin günümüz yaşantısının birçok alanında kartvizit olduğunu düşünürsek erkeklerin estetik uygulamalara sıcak bakıyor olmasını yadırgamamamız gerekir. Eskiden bakım, estetik ve kozmetik gibi konuların daha çok kadınları ilgilendirdiği düşüncesi varken, günümüz toplumunda bu inanış tamamıyla tarihe karıştı. Erkekler kadınlar kadar estetik prosedürleri yakından takip eder durumda hatta ve hatta fiziki görünümlerinde hoşnut olmadıkları bölgeler için tereddütsüz operasyona başvuran erkekler var” dedi.

 

Erkeklerin gerek özel hayatların da gerekse iş hayatlarında iyi görünmeleri ve genç kalma istekleri üzerinde kadınların büyük etkisi olduğuna dikkat çeken Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı, “Günümüz kadınları artık son derece bakımlı ve estetik görünümünde taviz de vermiyor. Hal böyle olunca kadınlar yanındaki partnerlerinin de en az kendileri kadar bakımlı olmasını istiyor. Kadınlar, erkeklerin yapılan estetik uygulamalarla dinamik ve genç bir görünüm kazanmasının yanı sıra elde edilen bakımlı görünüm ile erkeklerin mesleki başarılarını da beslediğini bilerek eşleri için danışmanlık randevularını dahi alıyorlar” diye konuştu


Yayınlanma: 17/08/2018

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?
0554 577 1917