Kadınlar Gününe Özel
Form Doldur
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.

Yaz İçin Estetik Hazırlılıklar


Alımlı olma isteği, daha sağlıklı ve genç görünüme sahip olma isteği, günümüz toplumunun estetiğe olan bakışını değiştirdi. Öyle ki havaların ısınması ile birlikte hatırlanan yaz tatili planları bu isteklerin gerçekleşme arzusunu daha da kampçılar hale getirdi.  Koca kış boyunca yaz aylarını, özlemini kurduğunuz tatili her anlamda hazır karşılamak ve deniz mevsimini çekinmeden doyasıya tadını çıkarmak elinizde.

 

Estetik cerrahi ve anestezi uygulamalarının gelişimi ile birden fazla estetik problem tek seferde çözüme kavuşturulabiliyor. Gelişen tıp teknolojikleri ile bugün kombine estetik uygulamalar sayesinde birden fazla farklı sorun için arzulanan değişime ulaşmak zor değil. Kombine estetik operasyonlarının tercih görmesindeki temel sebepler;  kişiye birden fazla çözümü aynı seansta sunması ve belki de en önemlisi ise; kişiye zamandan kazandırmasıdır.

 

Kombine estetik ameliyatlar ile tek seansta vücudun sıkıntı duyulan bölgelerinde estetik çözümler sağlamak doktorun vereceği öneriler ve belirlediği sınırlar dahilinde mümkün. Kadınlarda karın, göğüs ve vajina bölgesinde oluşan deformasyonlar tek seansta karın germe, göğüs ve vajina estetiği ile kombine şekilde çözümlenebilir. Lazer liposuction (lazerli yağ aldırma) eğer kişi için uygun yöntem ise; bu da kombine edilebilir. Aslında lazer liposuction sadece bayanların değil erkeklerinde tercihleri arasında yerini uzun zaman önce aldı. Erkekler karın bölgesi yağlanmalarının yanı sıra erkekte meme büyümesi olarak bilinen jinekomastinin çözümü içinde bu yönteme başvuruyor. Kombine estetik için  hastanın istek ve beklentileri ile doktorun çizeceği sınırlar önem arz eder.

 

Kombine estetik ameliyatlar öncesi hastanın sağlık koşullarının iyi olup olmadığının araştırılması biz estetik cerrahlar için önemli bir süreçtir. Kan değerleri, daha önce geçirmiş olduğu hastalıklar ve ameliyatları incelenen kişinin; aynı zamanda belki de kendisinin bilmediği ama operasyon için önemli olan hastalıklarının olup olmadığına da bakılması gerekir. Bir dizi tahlil-tetkikler sonrasında sonuçlar olumlu ise bu ameliyatlar tek seansta yapılarak kişinin hayalindeki forma ve görünüme ulaşabilmesi mümkün olabilmektedir.


Yayınlanma: 08/04/2017

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?
0541 241 94 90