Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.
Bu sayfa bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Bu tedavi merkezimizde uygulanmamaktadır!

Epiroller


Herkesin hayali olan, kar gibi beyaz, güneş kadar parlak bir cilde sahip olmaktır. Mevsim geçişleri, hava kirliliği, uyku ve beslenme kalitesi vb. cildinizin canlılığını yitirmesine neden olur. Cildinizle ilgili ihmal edilmemesi gereken en önemli nokta ise; cildin her mevsim ayrı bir bakıma ihtiyacı olduğudur.  

 

EpiRoller, kolay bir uygulama olup cildin daha tonifiye, sağlıklı ve genç bir görünüme sahip olmasında yardımcı olan bir cilt yenileme (rejuvenation) yöntemidir. Dönen bir başlık üzerinde mikro boyutlarda çok ince çelik iğnelerin olduğu EpiRoller sistemi; epidermis üzerinde gözle görülmeyecek kadar küçük delikler açarlar. Mikro kanallar cilt tarafından travma olarak algılanır ve yeniden oluşum başlamış olur. Bunun sonucunda cilt hücrelerinde kolejen üretimi uyarılır, cildin tamir ve büyüme mekanizması harekete geçirilir. Yeni kılcal damar oluşumu sağlanarak bu bölgede daha iyi kan dolaşımı ve doku yenilenmesi gerçekleşir.

 

EpiRoller micro needle sistem ile cildin daha canlı, gergin, genç, kırışıksız olması bu yöntem sayesinde çok da zor değil… Bunun yanında aknelerin cilt üzerinde bıraktığı lekelerin azalması (skar), güneş lekelerinin giderilmesinde, cilt yenilemede çok etkili olan bu çelik iğneler; kırışıklık, cilt renginin düzenlenmesi, geniş gözeneklerin tedavisi, aşırı yağ üretiminin dengelenmesi gibi cilt problemlerinde de çok etkili bir yöntemdir. EpiRoller  (micro needle roller) bilhassa uygulama süresi bakımından vakti değerli olanlar için çok uygun ve etkili bir yöntemdir diyebiliriz. Ve sonuçlarını çok kısa bir zaman içerisinde görmek mümkündür.

 

Uygulama; 15-30 dakika gibi bir sürede, aylık 2 veya 4 seans aralığı şeklinde yapılır. Cilt ilk seanstan itibaren gözle görülür bir şekilde iyileşme sergilemektedir. Uygulama sonrası SPF çok yüksek olmayan bir güneş kremi ile destek tedavi olarak cilt yenileyici kremler uygulanabilir.Güncelleme: 19/08/2021

0541 241 94 90