Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.

Kadınları Bu Yaz En Mutlu Eden Estetik


Yıllar öncesine kadar estetik operasyonlar tamamıyla sadece göz önünde olan, oyuncu ve sanatçılara özgü olarak bilinirdi. Ancak son yıllarda hemen hemen herkesi ilgilendiren ve ilgi çeken bir durum haline geldi. Öyle ki; zamanında çok önemli eksiklikleri gidermek ya da biçim bozukluklarını düzeltmek amacıyla yapılan estetik ameliyatlar bugün yerini başkalaşmak amacıyla yapılan estetik ameliyatlara bırakmış durumda. En çok tercih edilen estetik ameliyatlara baktığımızda ise bu aslında hem mevsime, hem tercihlere ve inanılmaz gibi görünse de sosyal medyada trend topic olan kimliklere göre bile değişebiliyor.

 

Kadınları en çok mutlu eden operasyonlar nelerdir sorusunun yanıtı ise; kadının kendisinde en problemli olarak gördüğü yer neresi ise, düzeltildiğinde o ameliyat kadını mutlu eden ameliyattır, denilebilir. Kendi halinde bir kadın da görünümünde, fiziğinde beğenmediği, değiştirmek istediği herhangi bir şey için estetik hekimine başvurmaktan çekinmiyor.

 

Kadının kendisini mutsuz hissedecek kadar çok rahatsız olduğu durumlarda meme estetiğinin talep gördüğünü söyleyebiliriz. Meme estetiği ameliyatları kadınları geçtiğimiz yaz döneminde en mutlu eden estetik operasyonların başında geliyor. Kadınlarda çeşitli sebepler nedeniyle meme dokusunun az olması veya deformasyona uğramış olması ve buna bağlı olarak kadının kıyafetin altındaki bedeniyle güzel görünmediğini düşünmesi meme estetiğinin tetikleyici sebebidir. Kadın bedeninde görünümü fiziken tamamlayan memelerin hacimsel durumu kadınlığın en önemli simgelerinden biridir. Meme doğrudan kadın cinselliğini ve kadınsılığını ifade eden bir organ. İşlevinden daha çok görsel olarak çok ön planda. Gerçekten de yüzünü görmediğinizde bir kadınla bir erkeği dışarıdan gözle ayırt edebilmenin tek yolu kadının göğüsleridir. Kadınlar işte bu bilinçaltı duygu durumuyla da harekete geçiyorlar.


Yayınlanma: 04/09/2018

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?
0541 241 94 90