anime hentai
lonely milf
gay sex pics

vajina estetiği fiyatları

Genital Estetik

genital estetik


 
playerLabioplasti (Vajina Estetiği - Cinsel Estetik) nedir? nasıl yapılır?
Merak ettiğiniz tüm soruları Prof.Dr. Mesut Özcan bu videolarda sizin için cevapladı.
Videoyu izlemek için tıklayın  Tüm videoları görmek için tıklayın
 

Bir kadının yüz güzelliği ve vücut güzelliği çok çok iyi bile olsa, eğer dış genital organlarında kendisini hoşnut etmeyen her hangi bir estetik kusur varsa bu, onu psikolojik olarak ileri derecede rahatsız edebilir. Bu rahatsızlık cinsel yaşantıyı olumsuz etkiler ve cinsel anlamda başarısızlıklara neden olabilir. Bu problemlerin yapılacak genital estetik (Vajina Estetiği) operasyonlarla ortadan kaldırılması mümkündür.

Bu anlamda sayılabilecek başlıca problemleri sırayla ele alacak olursak en çok karşılaşılan problem, küçük dudakların yani iç dudakların normalden büyük ve sarkık olmalarıdır. Küçük dudaklar bazen öylesine büyük olurlar ki, fil kulağı deformitesi dediğimiz görünüm ortaya çıkar. Böylesine büyük ve sarkık olan küçük dudaklar(iç dudaklar) sadece estetik olarak bir görünüm bozukluğu yaratmazlar. Özellikle cinsel ilişki sırasında bir takım fonksiyonel problemlere de neden olabilirler. Hatta bazen enfeksiyon kaynağı bile olabilir ve kötü koku yaratabilir. Bu problemin cerrahi olarak düzeltilmesi mümkündür. Lokal anestezi altında fazla kısımlar çıkarılarak küçük dudaklar olması gereken normal boyutlara ve görünüme getirilirler. Eğer iki taraf arasında asimetri varsa müdahale sırasında bu da düzeltilir. Böylece hem estetik olarak güzel bir görünüme kavuşurlar ve hem de fonksiyonel olarak sebep olduğu problemler ortadan kalkar. Bu işleme labioplasti ameliyatı denir. Ameliyat, yaklaşık 30-50 dk. kadar sürer. Operasyon sırasında kızlık zarına ve idrar yollarına zarar verilmez. Dikiş izi kalmaz. Uygun yöntemle yapıldığı zaman his kaybına neden olmaz ve orgazmı engellemez.

Labioplasti operasyonu için başvuran bayanların birçoğunda aslında klitoris estetiğine de ihtiyaç vardır. Klitoris çok zengin sinir ağına sahip, duyudan zengin bir organ olup ilişki sırasında uyarılarak orgazmı kolaylaştırıcı rol oynar. Küçük dudakların büyük ve sarkık olduğu durumlarda klitorisin de üzerinde ve yanlarında aşırı bir doku fazlalığı olabilmektedir. Klitorisin üzerini bir kapüşon gibi örten bu doku fazlalığı orgazmı zorlaştırır. Böyle durumlarda labioplasti esnasında klitorisi örten fazla deri çıkarılarak problem çözümlenir.

Büyük dudaklarda bazen normalden daha fazla dolgunluk olabilir. Bu durum hem görüntü olarak hoş değildir hem de bazı dar giysilerde örneğin mayo giyildiği zaman dışarıdan belli olur ve bu da kişiye tedirginlik verir. Böyle durumlarda ya ince bir kanülle liposuction yapılarak aşırı kabarıklıklar giderilir ya da cerrahi olarak bir miktar cilt ve cilt altı yağ dokusu çıkarılmak suretiyle normal görünüm sağlanır. Bu işlemde dikiş izi küçük dudaklarla büyük dudaklar arasında kalacak şekilde kesi planlanır ki mayo ya da iç çamaşırının dışında kalan bir iz olmasın. Büyük dudakların aşırı kabarık olduğu durumlarda hele de kişi şişman yapıda birisi ise Venüs tepesi(pubis) bölgesinin de normalden çok fazla kabarık olduğunu görebiliriz. Bu durum da, estetik, fonksiyonel ve psiko-sosyal bazı sorunlara neden olabilir. Orta ve hafif derecedeki fazlalıkları liposuction ile halletmek mümkün iken aşırı fazlalıklarda cerrahi olarak fazla deri ve yağ dokusunu çıkarmak gerekir. Bazen de büyük dudaklar olması gerekenden daha hacimsiz hatta çökük olabilir. Bu gibi durumlarda ise tam tersi cilt altına yapılacak yağ dolgusu (lipofilling) ile büyük dudakların normal kabarıklığı sağlanmaya çalışılır.
   
Sık olarak karşılaşılan diğer bir problem ise vajenin ileri derecede gevşemesi ve bollaşmasıdır. Bu, normal doğum yapmış birçok kadında doğum esnasında gerilen ve genişleyen dokuların doğum sonrasında normale dönememesine bağlıdır. Mükerrer doğumlar ve yaşın ilerlemesi bu problemi artırıcı rol oynar. Böyle durumlarda hem estetik görünümü düzeltmek ve hem de ilişki hazzını artırma amacıyla vajina estetiği(vajina daraltma) operasyonları yapılır. Bu operasyonla fazla olan bir miktar doku çıkarılır ve gevşeyen kas dokusu birbirine dikilerek daraltma gerçekleştirilir. Normal doğum sırasında görülebilen doğum yırtıklarının veya doğumu kolaylaştırmak amacıyla yapılan kesinin(epizyotomi) düzgün onarılamaması ya da onarım sonrası enfeksiyon, yara ayrışması vs. gibi komplikasyonların görülmesi sonucunda vajen girişinde hem estetik görünüm bozukluğu ve hem de bollaşma ortaya çıkabilir. Bu da yapılacak bir vajinoplasti (vajen estetiği) operasyonu ile cerrahi olarak düzeltilebilir.

Halk arasında kızlık zarı diye bilinen ve bazı toplumlarda bakireliğin kanıtı olarak kabul edilen hymen zarı aslında vajen ve anüs gelişimi sırasında ortaya çıkan, delikli zar şeklinde bir kalıntı yapıdır. Bazı kişilerde doğuştan yok olabileceği gibi üzerinde bulunan deliklerden birinin genişliği ve elastikiyeti yırtılma ve kanama olmaksızın cinsel ilişkiye izin verecek şekilde de olabilir. Ayrıca ilk ilişki sırasında yırtıldığı halde kanamayabilir de. Hymen, ilişki dışında bisiklete binme, ata binme ve bazı jimnastik hareketlerine bağlı olarak ya da bazı kazai nedenlere bağlı olarak da yırtılabilir. Bu gibi durumlarda hymenoplasti dediğimiz operasyonla onarım imkânı vardır.

Genital estetik ameliyatlar tercihen adet(regl) bittikten birkaç gün sonra yapılmalıdır. Bu operasyonlar lokal anestezi veya genel anestezi altında ve ameliyathane şartlarında gerçekleştirilir. Eriyebilen dikişler kullanıldıysa dikiş alma problemi yoktur. Eğer erimeyen dikişler kullanıldıysa yapılan ameliyata göre bu dikişler 7-14. günler arasında alınırlar.


Girişim sonrası dikkat edilmesi gereken hususlar
Genital estetik (Vajina Estetiği) ameliyatlarından sonra genellikle 5-7 gün süreyle antibiyotik tedavisi uygulanır. O bölgenin hijyenine dikkat etmek önemlidir. Birkaç gün süren minimal ağrılar olabilir ve bunlar ağrı kesicilerle kolaylıkla kontrol edilebilir. Minimal sızıntı şeklindeki kanamlar önemli değildir, geçene kadar hijyenik pedler kullanılmalıdır. Tuvaletten sonra antiseptikle ıslatılmış steril gazlı bezlerle önden arkaya doğru silinerek temizlik yapılır ve arkasından antibiyotikli pomatlar sürülebilir. Bu operasyonlardan sonra günlük hayat fazlaca etkilenmemekle birlikte fazla ağır kaldırmak ve tuvalet sırasında aşırı ıkınma ve kabız kalmaktan olabildiğince kaçınılmalıdır. Ata binme, bisiklete binme ve bazı tehlikeli sporlar yapmaktan, sauna, havuz ve solaryuma girmekten ve de cinsel ilişkiden doktorun önereceği süre kadar kaçınmalıdır.

Muhtemel komplikasyonlar ve istenmeyen sonuçlar
Bu operasyonlarda, Estetik ve Plastik Cerrahi kurallarına, asepsi-antisepsi kurallarına ve ameliyat sonrası bakım ve hijyen kurallarına ve de doktorun tavsiyelerine uyulduğu taktirde, genellikle tatminkar sonuçlar alınır. Nadiren komplikasyonlar gözükür. Görülebilen başlıca komplikasyonlar; kanama, enfeksiyon, dikiş açılması ve alerjik reaksiyon gibi olasılıklardır. Bir diğer olasılık ise sonucun estetik ve fonksiyonel açıdan doyurucu olmaması durumudur. Sözünü ettiğimiz bu problemlerle karşılaşma olasılığı çok düşüktür ve genel cerrahi prensipleri dahilinde hepsinin tedavisi mümkündür.

vajina estetiği fiyatları
 

Dış Ürogenital Cerrahi

penis büyütme - vajina estetiği
Hipospadias, Epispadias, Dış ürogenital organların travmatik veya doğuştan gelen deformite ve kayıpları, Penis rekonstrüksiyonu, Vajina rekonstrüksiyonu (doğuştan vajina yokluğunda yeni vajina yapımı), Vajina estetiği ve Penis büyütme ameliyatları bu cerrahi dalın alanı içerisine girmektedir.

Hipospadias
Daha çok erkeklerde görülen idrar deliğinin olması gereken yerden daha aşağıda ya da daha yukarıda olması durumudur. Tedaviye küçük yaşlarda başlanmalıdır.

Erkek çocuklarda sünnet yapılmaması çok önemlidir. Çünkü sünnet derisi cerrahi onarımda kullanılacak dokuları sağlayacağından son derece değerlidir.

Penis Onarımı veya Penis Oluşturulması
Yaralanma veya kaza sonucu penis in tam veya kısmi kayıpları, doğuştan şekil bozuklukları yada cinsiyet değişimi nedeni ile penis oluşturulması amacı ile yapılan ameliyatlardır.

Vajina Onarımı veya Vajina Oluşturulması
Yaralanma veya tümör ameliyatları sonrası vajinadaki doku eksikliklerinin onarımı, doğuştan vajina yokluğu veya yetersizliği, cinsiyet değişimi ameliyatları ile vajina oluşturulması bu kapsamdadır.

Cinsiyet Değiştirme Ameliyatları
Bu amaçla bir dizi ameliyat yapılması gerekmektedir. Hastanın böyle bir ameliyata girerken ihtiyacı olup olmadığının kararı uzman kişilerce verildikten sonra son aşama cerrahi girişimdir.

Cinsel Organ Estetikleri
Çok utanılarak hekime başvurulması ve hastanın kendisinden başka çok az kişide bu tür bir yakınma olabileceğini düşünmesine karşın plastik cerrahların oldukça sık karşılaştıkları yakınmalardır.

Kadınlarda dış ve iç dudakların büyüklüğü ya da asimetrisi en sık karşılaşılan sorunlardır. Erkeklerde ise penis kısalığı, penis inceliği ve daha seyrek olarak ta penis eğriliği başvurusu sebepleri arasındadır. Lokal anestezi ile yapılır ve cinsel ilişki 1 hafta ile 2 ay arasında yasaklanır.

vajina estetiği fiyatları
 

Vajina Estetiği - Cinsel Estetik (Labioplasti) Video

Vajina Estetiği (Cinsel Estetik) nedir? nasıl yapılır?
Labioplasti (Vajina Estetiği - Cinsel Estetik) Video izle.

Labioplasti - Labioplasti - Vajina Estetiği - Cinsel Estetik - genital estetik - mesut özcan - mesut ozcan - esteticare - Vajina Estetiği Video - Cinsel Estetik Video

vajina estetiği fiyatları
 

Vajina Estetiği

Bursa Hakimiyet Gazetesi / Yaşayan Bursa | 06.04.2009 Tarihli Haberi

Bir kadının yüz güzelliği ve vücut güzelliği çok çok iyi bile olsa, eğer dış genital organlarında kendisini hoşnut etmeyen her hangi bir estetik kusur varsa bu, onu psikolojik olarak ileri derecede rahatsız edebilir. Bu rahatsızlık cinsel yaşantıyı olumsuz etkiler ve cinsel anlamda başarısızlıklara neden olabilir. Bu problemlerin yapılacak genital estetik operasyonlarla ortadan kaldırılması mümkündür.

Bu anlamda sayılabilecek başlıca problemleri sırayla ele alacak olursak en çok karşılaşılan problem, küçük dudakların yani iç dudakların normalden büyük ve sarkık olmalarıdır. Küçük dudaklar bazen öylesine büyük olurlar ki, fil kulağı deformitesi dediğimiz görünüm ortaya çıkar. Böylesine büyük ve sarkık olan küçük dudaklar (iç dudaklar) sadece estetik olarak bir görünüm bozukluğu yaratmazlar. Özellikle cinsel ilişki sırasında bir takım fonksiyonel problemlere de neden olabilirler. Hatta bazen enfeksiyon kaynağı bile olabilir ve kötü koku yaratabilir. Bu problemin cerrahi olarak düzeltilmesi mümkündür. Lokal anestezi altında fazla kısımlar çıkarılarak küçük dudaklar olması gereken normal boyutlara ve görünüme getirilirler. Eğer iki taraf arasında asimetri varsa müdahale sırasında bu da düzeltilir. Böylece hem estetik olarak güzel bir görünüme kavuşurlar ve hem de fonksiyonel olarak sebep olduğu problemler ortadan kalkar. Bu işleme labioplasti ameliyatı denir. Ameliyat, yaklaşık 30-50 dk. kadar sürer. Operasyon sırasında kızlık zarına ve idrar yollarına zarar verilmez. Dikiş izi kalmaz. Uygun yöntemle yapıldığı zaman his kaybına neden olmaz ve orgazmı engellemez.

Labioplasti operasyonu için başvuran bayanların birçoğunda aslında klitoris estetiğine de ihtiyaç vardır. Klitoris çok zengin sinir ağına sahip, duyudan zengin bir organ olup ilişki sırasında uyarılarak orgazmı kolaylaştırıcı rol oynar. Küçük dudakların büyük ve sarkık olduğu durumlarda klitorisin de üzerinde ve yanlarında aşırı bir doku fazlalığı olabilmektedir. Klitorisin üzerini bir kapüşon gibi örten bu doku fazlalığı orgazmı zorlaştırır. Böyle durumlarda labioplasti esnasında klitorisi örten fazla deri çıkarılarak problem çözümlenir.

Büyük dudaklarda bazen normalden daha fazla dolgunluk olabilir. Bu durum hem görüntü olarak hoş değildir hem de bazı dar giysilerde örneğin mayo giyildiği zaman dışarıdan belli olur ve bu da kişiye tedirginlik verir. Böyle durumlarda ya ince bir kanülle liposuction yapılarak aşırı kabarıklıklar giderilir ya da cerrahi olarak bir miktar cilt ve cilt altı yağ dokusu çıkarılmak suretiyle normal görünüm sağlanır. Bu işlemde dikiş izi küçük dudaklarla büyük dudaklar arasında kalacak şekilde kesi planlanır ki mayo ya da iç çamaşırının dışında kalan bir iz olmasın. Büyük dudakların aşırı kabarık olduğu durumlarda hele de kişi şişman yapıda birisi ise Venüs tepesi(pubis) bölgesinin de normalden çok fazla kabarık olduğunu görebiliriz. Bu durum da, estetik, fonksiyonel ve psiko-sosyal bazı sorunlara neden olabilir. Orta ve hafif derecedeki fazlalıkları liposuction ile halletmek mümkün iken aşırı fazlalıklarda cerrahi olarak fazla deri ve yağ dokusunu çıkarmak gerekir. Bazen de büyük dudaklar olması gerekenden daha hacimsiz hatta çökük olabilir. Bu gibi durumlarda ise tam tersi cilt altına yapılacak yağ dolgusu (lipofilling) ile büyük dudakların normal kabarıklığı sağlanmaya çalışılır.

Sık olarak karşılaşılan diğer bir problem ise vajenin ileri derecede gevşemesi ve bollaşmasıdır. Bu, normal doğum yapmış birçok kadında doğum esnasında gerilen ve genişleyen dokuların doğum sonrasında normale dönememesine bağlıdır. Mükerrer doğumlar ve yaşın ilerlemesi bu problemi artırıcı rol oynar. Böyle durumlarda hem estetik görünümü düzeltmek ve hem de ilişki hazzını artırma amacıyla vajina estetiği (vajina daraltma) operasyonları yapılır. Bu operasyonla fazla olan bir miktar doku çıkarılır ve gevşeyen kas dokusu birbirine dikilerek daraltma gerçekleştirilir. Normal doğum sırasında görülebilen doğum yırtıklarının veya doğumu kolaylaştırmak amacıyla yapılan kesinin(epizyotomi) düzgün onarılamaması ya da onarım sonrası enfeksiyon, yara ayrışması vs. gibi komplikasyonların görülmesi sonucunda vajen girişinde hem estetik görünüm bozukluğu ve hem de bollaşma ortaya çıkabilir. Bu da yapılacak bir vajinoplasti (vajen estetiği) operasyonu ile cerrahi olarak düzeltilebilir.

Halk arasında kızlık zarı diye bilinen ve bazı toplumlarda bakireliğin kanıtı olarak kabul edilen hymen zarı aslında vajen ve anüs gelişimi sırasında ortaya çıkan, delikli zar şeklinde bir kalıntı yapıdır. Bazı kişilerde doğuştan yok olabileceği gibi üzerinde bulunan deliklerden birinin genişliği ve elastikiyeti yırtılma ve kanama olmaksızın cinsel ilişkiye izin verecek şekilde de olabilir. Ayrıca ilk ilişki sırasında yırtıldığı halde kanamayabilir de. Hymen, ilişki dışında bisiklete binme, ata binme ve bazı jimnastik hareketlerine bağlı olarak ya da bazı kazai nedenlere bağlı olarak da yırtılabilir. Bu gibi durumlarda hymenoplasti dediğimiz operasyonla onarım imkânı vardır.

Genital estetik ameliyatlar tercihen adet(regl) bittikten birkaç gün sonra yapılmalıdır. Bu operasyonlar lokal anestezi veya genel anestezi altında ve ameliyathane şartlarında gerçekleştirilir. Eriyebilen dikişler kullanıldıysa dikiş alma problemi yoktur. Eğer erimeyen dikişler kullanıldıysa yapılan ameliyata göre bu dikişler 7-14. günler arasında alınırlar.

Girişim sonrası dikkat edilmesi gereken hususlar
Genital estetik ameliyatlarından sonra genellikle 5-7 gün süreyle antibiyotik tedavisi uygulanır. O bölgenin hijyenine dikkat etmek önemlidir. Birkaç gün süren minimal ağrılar olabilir ve bunlar ağrı kesicilerle kolaylıkla kontrol edilebilir. Minimal sızıntı şeklindeki kanamlar önemli değildir, geçene kadar hijyenik pedler kullanılmalıdır. Tuvaletten sonra antiseptikle ıslatılmış steril gazlı bezlerle önden arkaya doğru silinerek temizlik yapılır ve arkasından antibiyotikli pomatlar sürülebilir. Bu operasyonlardan sonra günlük hayat fazlaca etkilenmemekle birlikte fazla ağır kaldırmak ve tuvalet sırasında aşırı ıkınma ve kabız kalmaktan olabildiğince kaçınılmalıdır. Ata binme, bisiklete binme ve bazı tehlikeli sporlar yapmaktan, sauna, havuz ve solaryuma girmekten ve de cinsel ilişkiden doktorun önereceği süre kadar kaçınmalıdır.

Muhtemel komplikasyonlar ve istenmeyen sonuçlar
Bu operasyonlarda, Estetik ve Plastik Cerrahi kurallarına, asepsi-antisepsi kurallarına ve ameliyat sonrası bakım ve hijyen kurallarına ve de doktorun tavsiyelerine uyulduğu taktirde, genellikle tatminkar sonuçlar alınır. Nadiren komplikasyonlar gözükür. Görülebilen başlıca komplikasyonlar; kanama, enfeksiyon, dikiş açılması ve alerjik reaksiyon gibi olasılıklardır. Bir diğer olasılık ise sonucun estetik ve fonksiyonel açıdan doyurucu olmaması durumudur. Sözünü ettiğimiz bu problemlerle karşılaşma olasılığı çok düşüktür ve genel cerrahi prensipleri dahilinde hepsinin tedavisi mümkündür.


vajina estetiği fiyatları
 

Hamilelik Sonrası Estetik

Bursa Hakimiyet Gazetesi / Yaşayan Bursa | 29.06.2009  Tarihli Haberi

Genital Estetik (Vajen Estetiği)

Hamilelik sonrasında sık olarak karşılaşılan en önemli sorunlardan biri vajenin ileri derecede gevşemesi ve bollaşmasıdır. Bu, normal doğum yapmış birçok kadında doğum esnasında gerilen ve genişleyen dokuların doğum sonrasında normale dönememesine bağlıdır. Mükerrer doğumlar ve yaşın ilerlemesi bu problemi artırıcı rol oynar. Böyle durumlarda hem estetik görünümü düzeltmek ve hem de ilişki hazzını artırma amacıyla vajina estetiği (vajina daraltma) operasyonları yapılır. Bu operasyonla fazla olan bir miktar doku çıkarılır ve gevşeyen kas dokusu birbirine dikilerek daraltma gerçekleştirilir.

Normal doğum sırasında görülebilen doğum yırtıklarının veya doğumu kolaylaştırmak amacıyla yapılan kesinin(epizyotomi)düzgün onarılamaması ya da onarım sonrası enfeksiyon, yara ayrışması vs. gibi komplikasyonların görülmesi sonucunda vajen girişinde hem estetik görünüm bozukluğu ve hem de bollaşma ortaya çıkabilir. Bu da yapılacak bir vajinoplasti (vajen estetiği) operasyonu ile cerrahi olarak düzeltilebilir.
 

Meme Estetiği (Meme Küçültme - Büyütme - Dikleştirme)

Gebelik ve emzirme gibi etmenler sonucunda memelerde sarkmalar ortaya çıkar. Özellikle gebelik ve emzirme döneminde ve de aşırı kilo alındığında memeler normalden çok büyük hale gelirler. Bu aşamada memeyi çevreleyen deri örtüsü de genişler. Emzirme dönemi bitince veya alınan kilolar verildiğinde meme dokusu küçüldüğü halde memeyi çevreleyen deri aynı oranda küçülmezse sarkmalar kaçınılmazdır. Bazı kişilerde ise meme dokusu küçülürken üzerini örten deri de aynı oranda sıkılaşır ve herhangi bir sarkma olmaksızın meme eski şeklini alır. Ne yazık ki bu denli şanslı bayanların oranı oldukça düşük düzeydedir. Memelerde oluşabilecek her türlü şekil bozukluğu gibi memelerin sarkması da kişinin psikolojisi üzerine baskı oluşturabilir, hem cinsel ve hem de sosyal yaşamını olumsuz etkileyebilir.
 
Doğum ve emzirme sonrası dolgunluğunu yitirmiş ve küçülmüş memeler silikon protezlerle estetik olarak düzeltilebilir. Ancak çevresindeki deri gevşemiş ve ileri derecede sarkmış olan memeler için, silikon protez yerleştirme tek başına uygulandığında meme görünümünde yeterli dikleştirme sağlanamayabilir. Bu durumda ek olarak uygun yerlerden deri fazlalıkları alınır, meme başı olduğundan daha üst seviyeye çıkarılarak meme dikleştirme işlemi de yapılabilir. Hacim olarak normal memelerde ise sadece dikleştirme işlemiyle tatminkar sonuçlar alınabilir. Bu uygulama sonucunda ise sadece meme protezi konmasına göre daha fazla iz kalabilir.
 

Karın Estetiği (Abdominoplasti)

Özellikle gebelik sonrasında karın derisinde bollaşma, çatlaklar ve sarkma meydana gelir. Bunlar genellikle bir veya birden fazla kez doğum yapmış ya da ikiz gebelik geçirmiş, gebelik esnasında aşırı kilo almış bayanlarda çoğunlukla rastladığımız bulgulardır. Bu bulgular vücudun genel görüntüsünü ve estetiğini bozarak kişide psiko-sosyal sorunların ortaya çıkmasına neden olur. Yapılacak başarılı bir karın estetiği operasyonu tüm bu sorunları ortadan kaldırır, kişinin kendine güvenini ve motivasyonunu arttırır.
 

Liposuction

Doğumlardan sonra karında meydana gelen çatlak ve sarkmaların giderilmesi için tek başına liposuction uygun bir yöntem değildir. Ancak doğum veya doğumlar yapmış olsa da, karın derisinde çatlaklar ve sarkma oluşmamış ve fakat yağ birikintisi olan, deri tonüsünü (gerginliğini) kaybetmemiş kişilere liposuction uygulanabilir. Bir diğer deyişle deri elastikiyetini kaybetmemiş kişilerde liposuction ameliyatı uygulanabilir. Genetik özelliği ya da yaşı nedeniyle deri diriliğini ve gerginliğini kaybetmiş kişilerde liposuction sonrası ortaya çıkabilecek sarkma ve buruşukluklar liposuction uygulaması için sınırlayıcı faktörlerdir. Böyle durumlarda sadece liposuction yetmeyebilir, beraberinde dermolipektomi dediğimiz fazla deri çıkarma işlemleri de gerekebilir.
 
Hamilelik esnasında aşırı kilo alımına bağlı olarak vücudun bazı bölgelerinde estetik görünümü bozan çıkıntılar ortaya çıkar. Bu çıkıntılar kişi ne kadar diyet ve ne kadar spor yaparsa yapsın kaybolmazlar. Çünkü bu bölgelerdeki yağ dokuları karakter olarak diğer bölge yağ dokularından farklıdır. Kişi kilo aldığı zaman diğer bölge yağ dokularına göre daha çok yağ depoladıkları halde kilo verirken depoladıkları yağı muhafaza ederler. Bu kısır döngüyü kırmanın  yolu liposuction operasyonudur.
 

TRIACTIVE (lazerli vakum masajı ile bölgesel incelme)

Hamilelik ve emzirme sonrası ortaya çıkan bölgesel yağ birikimlerinin, selülitlerin ve cilt pörsüklüğünün giderilmesinde cerrahi dışı yöntemler arasında etkili olan sistemlerden birisi, triactive cihazı ile lazerli vakum masajıdır.
 
Triactive (lazerli vakum masajı); cildinize normal bir denge kazandırma işlevine sahip üç ayrı yöntemin bir araya getirilmesi ile oluşturulmuştur. Yeni bir soğutma sisteminin, ritmik masajın ve derin lazer uyarıcılarının etkilerini birleştirerek, selülit görüntüsünü çarpıcı bir şekilde azaltmak için tasarlanmıştır. Bunun yanı sıra yağ oluşumlarının azaltılması konusunda çok olumlu sonuçlar alınmasına yardımcı olduğu gibi aynı zamanda liposuction tedavisinin destekçisi olarak tanımlanmaktadır. Ağrısız olan bu işlem vücudun her yerine uygulanabilir.
 
vajina estetiği fiyatları
 
<< Başlangıç < Önceki 1 2 Sonraki > Son >>

Adres: Esentepe Mah. FSM Bulvarı Gürler Caddesi No:6 Nilüfer Bursa Bu sayfayı paylaşın:
Telefon: 0224 241 94 94 - 243 73 52 - 243 73 53
Email: E-posta göndermek için tıklayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 

YASAL UYARI
Bu site Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi konusunda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Ayrıca yine yasa ve yönetmelikler gereği ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar ve ameliyatlarla ilgili detaylı bilgiler verememekteyiz