Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.

Bölgesel İncelmenin Tam Zamanı


Bölgesel incelme, güncelliğini kaybetmeyen, toplumların geniş kesimini ilgilendiren konulardan biri. Toplumun azımsanamayacak çoğunluğunun başı vücutlarında belirli bölgelere almış oldukları kiloları ile dertte ve bir an önce onlardan kurtulma telaşında. Bu durum karşısında öncelikle bireylerin asıl amacı şu olmalı; bu güne kadar sağlıksız bir yaşam tarzı seçmiş olmaya artık DUR diyebilmek. Öyle ya; şimdiye kadar devam ettirilen sağlıksız yaşam tarzı size hep kilo aldırdı. Öncelikle bu etmenleri düzeltmeye çalışmak sizde iyiye gidişi sağlayacaktır.

 

Keşke elimizde sihirli bir değnek olsa da herkesin başına dokunduğunuz anda 90-60-90 olunabilse…

Bireylerin fizyolojik yapıları, mutfak kültürleri, yaşam standartları birbirinden farklıdır. Bu açıdan baktığımızda bireyin bu özelliklerini gözetmeyen, dayatmacı ve size karşı makine imişsiniz gibi basit yaklaşımlar sergileyen diyet listelerine her an her yerden ulaşabilirsiniz. Aslında bu diyet listeleri bedeninize ve ruhunuza yük bindiren yaklaşımlar içermekte. Size bunlar ne kadar yarar sağlayabilir ki..?

Teknolojik gelişmeler her alanda olduğu gibi zayıflama ve bölgesel incelme konusunda da biz insanoğlunun emrinde. Tabi ki burada önemli olan tek başına makinelerden mucize beklememektir. Bireyin de katkısı oldukça önemli aslında; yediklerine içtiklerine dikkat etmek, spor yapmak bunlarla beraber her şeyden önce inanmak.

Bölgesel incelme ve zayıflama zaman ve sabır gerektirir. Bayanların özellikle yapmış olduğu hatalardan biri de yaz gelip tam sıcaklar başladığında bir anda o fazlalıklardan kurtulmak istemektir. Keşke elimizde sihirli bir değnek olsa da herkesin başına dokunduğunuz anda 90-60-90 olunabilse… Halk arasında yaygın bir tabirdir; yumurta kapıya gelmeden işe başlamak. Şu an tam zamanı. Estetik kaygılardan uzak, yeni bir başlangıç yapabilmek için hazırlıklara başlanabilir. İnanarak yapılacak başlangıç, biraz spor ve egzersiz, cilt toparlayıcıların kullanılması ve bölgesel incelmede kullanılan aletlerin de yardımıyla daha sıkı ve güzel bir vücut hayal olmaz. Bu da profesyonel bir destek ihtiyacını gündeme getirmekte elbette.

Zaman ve sabır

Bölgesel zayıflamada ne kadar kilo verileceği değil kaç santim incelip, kaç beden küçüleceği göz önüne alınıp uygulama yapılırsa çok daha iyi yol alınır. 4-5 seanstan sonra 10 santime yakın incelmeler alınabilir. Bacak bölgesinde 4-5 santim oluyor bu rakam.

Bölgesel zayıflamada şu sıralarda özellikle kavitasyon gündemde ama bazı yerlerde söylendiği gibi bir anda sonuç beklemek doğru değil. Özellikle kronikleşmiş bir kilo probleminde biraz daha zaman ve sabır gerekiyor. Şunu unutmamak gerekir; estetik-cerrahi bir operasyon söz konusu değilse hemen sonuç almak mümkün değil. Kavitasyondan sonra tam tersine ödeminiz olur. Ölçünüzde artma bile gözlenebilir. Çünkü kavitasyon sonrasında su tutma özelliğiniz artar. Ancak idrar yoluyla, terle atabileceğinizden, uygulama döneminde bol bol su içmek gerekiyor. Kavitasyon planlama olarak yağ hücrelerini görür. Vermiş olduğu ses dalgaları ile yağ hücrelerinin zarlarını parçalayarak; içerisindeki yağı eritmeye yönelik yapılan bir uygulamadır.  

Kavitasyonun daha etkili olması için Radyo frekans cihazıyla birlikte öneriyoruz. Kombine programlar, estetik ve sağlık sorunlarına beraber çözümler sunarak bölgesel yağlanma problemini büyük oranda giderebiliyor. Radyofrekans radyo dalgalarıyla kolojen doku denilen, cildimizle ilgili bütün besin alışverişinin oksijenin bulunduğu dokuyu harekete geçirerek kan dolaşımını hızlandırıyor. Radyofrekans kavitasyonla kullanıldığında çok daha güzel sonuçlar alınıyor. Yağı erittikten sonra sarkan bölgelerdeki toparlanmayı gerçekleştiriyor. Bunun yanında radyofrekans doğrudan su ve yağ moleküllerini hedef aldığı için özellikle selülit sorununda güzel sonuçlar alınabilir.

Selülitten sözedersek…

TriActive'de ritmik vakumlu masaj yoluyla derin dokularda kan dolaşımı ve lenf drenajı artar, ödem ve enflamasyon kaybolur ve derin dokuların oksijenasyonu ile kendini yenileme kabiliyeti artar. Sonuç olarak TriAktive (lazerli vakum masajı) ile ciltte selülit görüntüsü kaybolur.

Diyetle destek…

Tüm aktardıklarımızın yanında diyetisyen desteğini mutlaka öneriyoruz. Kişinin vücut analizi çıkarıldıktan sonra kendisine uygun beslenme şekli diyetisyenimiz tarafından belirleniyor. Hafta bir takibe devam ediliyor.

Son söz…

Bölgesel incelme paketleri 2 aylık bir süreci kapsar. Yaz bitti ve önümüz kış. Kış ayları herkesin bildiğinin aksine zayıflama için en ideal zamandır. Öğün aralarının kısa olması, soğuk aylarda biz insanoğlunun daha dinamik olması….Ayrıca C vitamini yönünden zengin sebze ve meyvelerin bu mevsimde bol olması ideal kilonuza ulaşmanız için destekleyici rol oynar.


Yayınlanma: 14/09/2015

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?
0541 241 94 90