Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.
Sertleşme Tedavisi
Bu sayfa bilgilendirme amaçlı hazırlanmıştır. Bu tedavi merkezimizde uygulanmamaktadır!

Sertleşme Tedavisi


ED 1000; sertleşme sorununun tedavisi için özel olarak geliştirilmiş, hiçbir yan etkisi bulunmayan FDA onaylı tıbbi bir sistemdir. ED 1000 “Şok Dalga Tedavisi” dir. Şok dalgalar kök hücreler aracılığıyla damar yapısını onarır ve yeni mikro damarlar oluşturur. Yapılan işlem penisteki kanlanmayı arttırır; sertleşme sorununun ana nedenini kalıcı olarak tedavi eder.

ED 1000; Erektil Disfonksiyon diğer adıyla Sertleşme Sorunu, Venöz Yetmezlik, Peyroni Hastalığı, Prostat İltihabı gibi durumlarda, ayrıca Penis Kalınlaştırma ve de Performans desteği için ameliyat gerektirmeyen, güvenli, yan etkisiz, acısız bir tedavi yöntemidir.

Sertleşme Tedavisi için Sık Sorulanlar

Sertleşme tedavisi nerede yapılır?
Tıp Merkezi ve/ veya hastane koşullarında; uzman hekim gözetiminde tedavi gerçekleşir.
Sertleşme tedavisi ne kadar sürer?
ED 1000 ile tedavi seans seans yapılır. Hafif ve orta derece hastalarda 15’şer dakikalık 6 seans yeterli olacaktır. Kalıtımsal etkenli bir rahatsızlığa bağlı (kalp damar hastalıkları, diyabet, kolesterol, yüksek tansiyon vb) sertleşme probleminde gerekirse +6 seans daha verilebilir. Seansların her gün ve/veya gün aşırı yapılması istenen sonuç için önemlidir. Ağır sertleşeme sorunu olan hastalarda ise 12-24 seans tedavi ön görülür.
Sertleşme tedavisinde anestezi gerekir mi?
Tedavi öncesi özel bir hazırlık ve tedavi esnasında anestezi gerekmez.
ED 1000 Tedavisi sonrası yatış gerekir mi?
Şok dalga tedavisi olan ED 1000 sonrası herhangi bir yatış gerekli değildir. Her gün 15 dakika ayırarak tedavi için gerekli olan ilk 6 seans 1 haftada tamamlanırsa yüz güldürücü sonuçlar almak mümkündür. Günlük hayatınız bu işlem sonrası sekteye uğramaz.
Sertleşme Tedavisi ne zaman başarıya ulaşır?
ED 1000 ile yapılan tedavide erken fayda 2. veya 3. hafta sonrasında hissedilmeye başlanır. Sertleşeme tedavisinin tam başarısı son seansın bitiminden 3-4 hafta sonra başlar. Yeni damar oluşumu bu süre sonunda tamamlanmaktadır.

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?

Güncelleme: 12/07/2016

0541 241 94 90