Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.

Yüz Gençleştirme Alternatifleri


Yer çekimi, geçen yıllar, güneşin zararlı etkileri, stres, yüz mimiklerinin çok kullanılması, hızlı kilo alıp vermeler, genetik faktörler vb. etkenler yüz bölgesinde erken yaşlarda yaşlı bir görünüme sebebiyet verirler. Yanak ve dudak çizgileri derinleşerek, gerdan ve yanaklar sarkar, boyunda katlanmalar ve yağlanma meydana gelir. Tüm bu deformasyonları ortadan kaldırmak için yeniden yüz inşaası, herkesin bildiği adıyla yüz gençleştirme işlemleri yapılmaktadır. Günümüzde cerrahi ve cerrahi dışı alternatifler, bu problem ile ilgili estetik çözümler üretmektedir.

Lazerle Cilt Gençleştirme Cilt lekeleri ve kırışıklıklarının azaltılması ve sivilce izlerinin, derin çukurlukların yok edilmesi, bazen de sarkan yüz hatlarını toparlamak için tercih edilen yöntemlerden biridir. Özellikle sonbahar ve kış aylarında uygulanan bir cilt yenileme ve gençleştirme tedavisidir.

Botox-Dolgu Uygulaması İlerleyen yaş ve yer çekiminin etkisiyle yanakların aşağıya doğru sarkması, ağız köşelerinde oluşan derin oluklaşmalar, iki kaş arası ve alında oluşan kırışıklıklar…Küçük dokunuşlar ile doğal görünümlü estetik çözümler olan botoks ve dolgu uygulamaları için sadece bir öğle molası yeterli olacaktır.

Kendi Kanınız İle Gençleşme PRP “PlateletRichPlasma” (Trombositten Zenginleştirilmiş Plazma) uygulamasının kısa adıdır. Trombositler, kanın pıhtılaşmasında ve hasarlı damarlarla, dokuların onarılmasında görevli; büyüme faktörlerini içeren hücrelerdir. PRP uygulaması ile hedef bölgeye, çok sayıda trombosit ve içeriğindeki büyüme faktörleri taşınmış olur. Kırışıklık, akne izleri, cilt yenileme, ciltte sarkma ve saç dökülmesi gibi sorunların tedavisinde uygulanan bir yöntemdir.

Radyofrekans Ciltteki sarkmalar, gıdı bölgesi ve tüm yüzün toparlanması için kolajenlerin çoğalması ve bağ dokusunun yenilenmesini sağlayan bir tedavi yöntemidir. Ardışık olarak yapılan uygulamalar sonucunda deride gerginlik, kırışıklıklarda azalma, ciltte toparlanma görülür.

Mezoterapi Cildin mat ve sağlıksız görünümünü ortadan kaldırmak ve ciltteki girintili çıkıntılı düzensizlikleri onarmak için dermapen, dermaroller, epiroller sistemleri ile mezoterapi uygulaması yapılabilir.

Yüz Germe Face-Lift veya Rhytidectomy olarak adlandırılan yüz estetiği ya da yüz germe operasyonu, yüz ve boyun derisinin sarkması ve kırışıklıkları gibi yaşlanma belirtilerini düzeltmek için uygulanan bir estetik cerrahi işlemidir. Diğer bir deyişle yüz germe operasyonu esas olarak; yüz ve boyundan, fazla veya gevşek ve de sarkmış derilerin uzaklaştırılma işlemidir.


Yayınlanma: 14/09/2015

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?
0541 241 94 90