Eylül'de Estetik Aşkı
Form Doldur
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.

Yeni Yılın Yeni Trendleri


Kadınların kendi aralarında en güzel görünüme kavuşma çabası ve bunun için harcamış olduğu zaman giderek artmakta. Giydikleri birbirinden değişik ve alımlı kıyafetlere kombine ettikleri aksesuarlar ile kullandıkları kokular ve kremler aynı zamanda gelişen farklı makyaj trendleri bu çabayı bugünlere taşıdı. Kadınlar cephesine baktığımızda konuşmaktan keyif aldıkları konular arasında yer alıyor, estetik. Erkekler cephesinde ise estetiğe yadırganamayacak bir talep artışı görüyoruz. Çünkü günümüzde estetik, lüks olmaktan çıkarak artık önemli ihtiyaçlardan biri haline geldi. Öyle ki yapmış olduğumuz estetik ameliyatlar genel vücut sağlığına da destek verici olumlu katkılar sağlıyor. Burun estetiği görünüm için artılar sağlarken nefes alma sorununu da çözümlüyor; liposuction ile vücut şekillendirme sağlarken vücuttaki fazla yağ depolarının zararları ortadan kaldırılıyor. Ve benzeri örnekleri arttırabilmek elbette mümkün. Diğer bir açıdan estetik cerrahi aynı zamanda kişilerin kendilerine duydukları güveni desteklerken; aile, iş ve sosyal hayatı da olumlu anlamda etkiyor.

 

Yeni yılda da güzelleşmek, gençleşmek, estetik kaygılar ile sağlığı bir arada bulmak isteyen pek çok kişi estetik operasyonlara yönelecektir. Yeni yılın trendlerini yine her şeyden önce kişilerin ihtiyaçları belirleyecek ve estetik cerrahi de ise çizgi yine doğallıktan yana bir tablo sürdürecek. Çünkü estetik operasyon geçirdim diye kendini gösteren bir yüz veya vücut tamamıyla demode olmuştur.

 

Doğal burun estetiği için burun ve profil uyumu göz ardı edilmeyecek. Büyük ve vamp görünümlü göğüsler yerini doğal ve diri göğüslere bırakalı yıllar oldu. Yeni yılda diri aynı zamanda doğal göğüsler kıyafetlerdeki yansımasıyla kişinin sosyal yaşamında da ön planda olacak. Silikon protezler ile meme büyütme, aşırı büyük ve sarkmış göğüslerde meme küçültme ve meme dikleştirme estetiği güncelliğini yeni yılda da korumaya devam edecek. Kadın ve erkek ilişkisinde belirleyici rol oynayan vücut imajı, güzel ve muntazam görünen karın, kalça ve bacaklar için gerekli estetik müdahaleler yine devam edecek.


Yayınlanma: 27/12/2017

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?