Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.

Şimdi Zayıflama Zamanı


Öncelikli sorum : “Yaz günlerine ne kadar hazırsınız?” Soğuk kış şartlarında giyilen bol ve kalın kıyafetler altında bedeniniz kayboldu. İnce kıyafetlere geçildiğinde son dakikaya kendinizi bırakmayın. Kış ayları içinde çok fazla dikkat etmediğiniz kilonuzu kontrol altına almanın vakti şimdi.

 

Kısır Döngüye Girmeyin…

Sağlıklı yaşamın temel prensibi; ideal kiloda kalarak formda bir hayat sürmek. Bunu kaç kişi başarabiliyor ki dediğinizi duyar gibiyim. Her şeyden önce doğru beslenmeyi öğrenmek gerekiyor. Ardından mutlaka bunu yaşam biçimi haline getirip uygulamak önemli. Sürekli yaz mevsimi yaklaşırken eyvah kilolar diyerek zayıflama derdine düşersiniz ve bu kısır döngü halini aldığında; sizi de bedeninizi de yoracaktır. Buna izin vermeyin.

 

Şimdi Yeni Bir Başlangıç İçin…

Ameliyatsız bölgesel incelme yöntemleri ve selülit mezoterapisi ile disiplinli geçecek 2 aylık özel paket programlar ile incelmeniz mümkün. Kavitasyon ultrasondalgaları ile yağ kırarken, Radyofrekans bu işi radyo dalgaları ile ısı göndererek yapmaktadır. Eğer selülit problemi de var ise Triactive ile kombine etmekte fayda olacaktır. Triactive bölgesel soğutma sistemi, ritmik vakum masajı ve lazer uyarıcılarının etkisini birleştirerek selülitlerin giderilmesini ve cildin sıkılaşmasını sağlar. Selülitin yoğun olduğu yağ dokularına bir de yağ yakıcı kür olan selülit mezoterapisi ile müdahale edildiğinde uygulama yapılan bölgede incelme ve ciltte daha pürüzsüz bir görünüm oluşur.

 

Bu işlemler mutlaka bir beslenme uzmanının desteği alınarak devam ettirilmelidir. Kilo verebilmek uğruna basmakalıp düşük kalorili beslenme listeleri sadece su ve kas kaybına yol açacaktır. Bu beslenmeyi bıraktığınız an kilolarınızı ise hızlı bir şekilde alacaksınız. Sadece yağ kaybı sağlayabileceğiniz bir beslenme listesini diyetisyeninizle belirleyerek yaşam alışkanlıklarınızı hayatınızın içine alarak kendinizi disipline sokmak kısır döngüye girmenize de engel olacaktır.


Yayınlanma: 14/09/2015

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?
0541 241 94 90