Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.

Sevgililer Günü Jesti Estetik


Mum ışığında yemek yemek, çiçek veya çikolata vermek gibi Sevgililer Günü gelenekleri artık klişeleşirken yerini çok daha farklı sürprizlere bırakıyor. En fazla kafa yorulan konu yaklaşan Sevgililer Günü’nde ‘seni seviyorum’ demenin farklı yolunu arayış belki de şu günlerde. Yoğun yaşam ve iş temposunda birbirine vakit ayıramayan çiftler; kendileri için özel anlar oluşturabilmenin yollarını ararken, 14 Şubat için ‘sevgiliyle bir anı paylaşmak’ konseptinde sürprizlerden yana tercih kullanıyorlar. Karşılaştığımız yeni trend ise; estetik cerrahi ve medikal uygulamaları çiftlerin birlikte talep etmeleri.

 

Sosyal çevrede estetik duruş, genç ve dinamik bir görünüm ile özdeşleşmiş durumda. Sosyokültürel ve ekonomik düzeyi yüksek olan kadın ve erkekler için estetik uygulamalara talep ve ilgi ise haliyle gün geçtikçe artıyor. Öyle ki; ‘estetik kadın işidir, kadın içindir’ tabusu yıllar önce yıkıldı ve kadın erkek herkes mükemmel görünmek için estetik anlamında farklı yollara başvuruyor. Öyle ki; bu güzel ve anlamlı gün için 40 yaş grubundaki erkekler çocuklarının annesi olan eşlerine teşekkür amaçlı liposuction, karın germe, meme estetiği, genital estetik hediye ediyorlar. 30 yaş grubundaki çiftler daha çok medikal estetik uygulamalardan yana tercih kullanarak; birbirlerine lazer epilasyon, altın iğne, botoks, dolgu, yüz ve saç mezoterapileri, PRP gibi uygulamaları hediye ediyor. Erkekler kadar kadınlarda eşlerine estetik cerrahi operasyonlar hediye edebiliyor. Kadınlar eşlerini daha fazla saçsız görmek istemiyor. Hal böyle olunca bayanlar saç dökülme tedavilerini tercih ediyor. Seyrek dökülme gördüğümüz ve kellik durumu olmayan erkekler için eşlerine saç mezoterapisi ve PRP kombinasyonunu öneriyoruz.  Yoğun açılma olan kişilerde ise tek çözüm saç ekimi.

 

Psikologlar “Hediye vermek esasen almak demektir. Bu en azından karşındakini mutlu görünce mutlu olmaktır” diyorlar. Aslında bu yeni trend ile çiftler hem daha güzel bir görünüm kazanmak hem de birbirlerini daha mutlu edebilmek için bizlere danışıyorlar.


Yayınlanma: 31/01/2018

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?
0541 241 94 90