Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.

Kadınların Korkulu Rüyası: Selülit


Her yıl bahar ayları ve en son nokta yaz ayları geldiğinde giysiler incelmeye başladığında aynı panik yaşanır. Tatil planları kurulurken daha da yoğunlaşır. Bu panik; portakal kabuğu görünümünden kurtulma çabasıdır. Hatta şok diyetler, mucizevi bitkisel kürler, zayıflama ilaçları her yıl olduğu gibi tekrar gündeme gelir. Genel inanışın aksine, selülitler her zaman fazla kilodan veya aşırı yağlanmadan oluşmaz. Hep kilolu insanlarda var olan bir durum gibi bilinse de oldukça zayıf kişilerde de selülit problemi olabiliyor. Kısaca selülit sadece kilo ile ilgili bir problem değildir. Selülit problemi kadınların %80’inde görülmektedir. Hangi yaş grubunda olursanız olun selülit sorunu ile karşılaşabilmek mümkündür.

 

Selülit, estetik görünümü bozan bir problem olarak değerlendirilmelidir. Estetik dünyasındaki farklı teknikler bu probleme çözüm olabilmektedir.

 

Selülit tedavisinde farklı alternatif çözümler mümkün. Triactive adı verilen lazerli vakum masajı da önemli alternatif çözümlerden biridir. Bu masajla lazer enerjisi kan dolaşımını düzenleyerek elastik ve kolajen liflerin üretimini ve elastikiyetini artırır. Ritmik masaj yoluyla da derin dokularda kan dolaşımını ve lenf drenajını artırır. Ödem ve enflamasyonun kaybolmasını sağlar. Cihazın soğutma sistemi, uygulama esnasında yağ dokusunun hacmini azaltarak ve ödemi çözücü etkiye katkıda bulunarak bu etkileri kuvvetlendirir.

 

Deri ve derin dokuların oksijenasyonu ve kendini yenileme kabiliyeti artar. Tüm bunlar sayesinde dokunun gerginliği ve elastikiyeti tekrar düzelir. Cildi sıkılaştırır, gergin ve diri hale getirir. Triactive; bölgesel incelme yöntemleri arasında yer alan kavitasyon ve radyofrekans ile de kombine edildiğinde vücuttaki bölgesel fazlalıkların giderilmesinde son derece etkilidir ve bu üçlü kombin günümüzde en çok tercih edilen uygulamalardan biri haline gelmiştir.

 

Cihazla tedaviye kombine edilen yağ yakıcı ve selülit parçalayıcı vücut mezoterapileri sayesinde oldukça yüz güldürücü sonuçlar alabilmek mümkün. Yağ dokularına yağ yakıcı kürler ile müdahale edildiğinde uygulama yapılan bölgede incelme ve ciltte daha pürüzsüz bir görünüm oluşur. Bölgede ödem azaltıcı etkisi olan kür cilt altı dolaşımı arttırarak selülitli bölgede portakal kabuğu görünümünün azalmasına yardımcı olur. Cilt sıkılaşır, elastikiyeti artar.


Yayınlanma: 14/09/2015

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?
0541 241 94 90