Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.

Evlilik Öncesi Yeni Trend : Mini Karın Germe


Evlilik heyecanını yaşayan bayan ve erkek en özel günlerinde en alımlı olarak davetlilerinin karşısında olmayı arzu eder. Bu özel seremoniye kadın ve erkek en iddialı şekilde hazırlanır. Gelinlik içinde düz ve damatlığın içinde fit bir karın görünümünü sergilemek için mini karın germe en sık yapılan estetik operasyonlardan biri haline geldi.

 

Küçük kesi, hızlı iyileşme süreci…

Mini karın germe operasyonu karın bölgesinde çok büyük deformasyonu olmayan, göbek deliği altında bombeleşmesi olan bu nedenle daha iyi bir forma kavuşmak isteyen bayanlar ve erkekler için ideal bir estetik ameliyattır. Mini karın germe estetiğinin karın germe estetiğinden en büyük farkı göbek deliği ile oynanmamasıdır ve bu operasyonda karın germeye oranla kesi daha küçüktür. Mini karın germe operasyonu genel anestezi altında gerçekleşir. Operasyon esnasında ağrı acı hissedilmezken operasyon sonrasında kesi küçük olduğu için minimal ağrılar olsa da bunlar ağrı kesiciler ile baskılanır.

 

Mini karın germe işlemi gerçekleştirilirken yağ alımı için liposuction ile kombine edilerek daha ince bir bel, hatta lazer liposuction ile kombine edildiğinde incelme ile birlikte cilt sıkılaşması da sağlanabilir.

 

Mini Karın Germe Estetiği İçin Uygun Aday…

Mini karın germe estetiği için en uygun adaylar; göbek deliği altında bombeleşme, cilt fazlalığı ve mini sarkması olan ancak üst karın bölgesi olan göbek deliğinin üstünde kalan kısmında deformasyon bulunmayan kadın ve erkeklerdir. Göbek üstü bölgede minimal bombeleşme var ise; yine mini karın germe operasyonu ile birlikte liposuction veya lazer liposuction yapılarak çözüme kavuşturulabilir. Aşırı kilo alıp verme veya kilo sonrası aşırı zayıflayan kişiler içinde tercih edilebilecek bir operasyondur.


Yayınlanma: 14/09/2015

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?
0541 241 94 90