Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.

Bölgesel İncelmede: Ultra Lipo Kavitasyon


Son yıllarda ameliyatsız bölgesel incelme teknikleri oldukça revaçta. Gelişen teknolojinin insanoğluna sunmuş olduğu nimetler getirdiği kolaylığın yanında konforu da beraberine ekliyor. Yaz mevsiminin yaklaşmış olduğu şu günlerde kadın ve ya erkek fark etmez bölgesel incelme anlamında arayış içinde. İşte kavitasyon uygulaması karın germe ve yağ emme dediğimiz cerrahi yöntemleri gerektirmeyen, ameliyatsız çözüm arayan kişilerde istenilen sonuçları sunabilmektedir.

Kavitasyon ultrasonik ses dalgaları ile uygulandığı bölge de deri altındaki yağ hücrelerinin patlatılması prensibi ile çalışır. Bu prensip sayesinde yapısında bozulma olan yağ hücreleri ve su serbest kalarak karaciğerde metabolize edilecek hal alır. Uygulama cilt üzerinde yüzeyden temasla hafifçe prob gezdirilerek yapılır; işte bu nedenle cerrahi operasyon etkisi yaratmaz.

Sadece kadınlara değil erkeklere de bu uygulama yapılabilir. Yağ hücreleri ve selülit parçalama prensibi ile çalışan ağrısız bir uygulamadır.

Burada önemli olan yaşa, cinsiyete ve bedene uygun hareket, beslenme ve yeterli su alımının ihmal edilmemesidir. Nasıl olsa böyle bir uygulama yaptırıyorum diyerek düzensiz beslenmek uygulamada parçalanan yağ hücrelerinin geri alınması demektir.

Ultra Lipo Kavitasyon; akut ve ya kronik rahatsızlığı olanlarda; kalp, yüksek tansiyon, şeker hastalarında; uygulama yapılacak alanda üst deri tabakasında inflamasyon veya yara olan kişiler; uygulama yapılacak alanda metal protez bulunan kişilerde; hamilelerde uygulama yapılamaz.

Kavitasyon sonrasında uygulama yapılan bölgede önce bir yumuşama ardından ise küçülme ile birlikte toparlama görülür. Optimal sonuç için 10-15 gün ara ile yapılacak toplam 8 seans önerilir. Uygulama beraberinde yapılacak destekleyici uygulamalar ile bu süre değişkenlik gösterebilmektedir.

Yayınlanma: 14/09/2015

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?
0541 241 94 90