Covid-19 Hakkında Bilgilendirme
İncele
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.

İğnelerle Gelen Gençlik


Cerrahi dışı olan medikal estetik uygulama alternatiflerinin kişiler tarafından daha çok tercih edildiğini ifade eden uzmanlar, iğnelerle gelen gençliğin bu kadar popüler olmasının tesadüf olamadığını söyledi.

 

Vücudun en dikkat çekici bölgesi olan yüzün güzel ve genç görünmesini isteyen ve zaman konusunda sıkıntısı olan kişiler için uzmanlar medikal estetik uygulamaları öneriyor. Yüz bölgesindeki deformasyonları ortadan kaldırmak, yeniden yüz inşası sağlamak için yüz gençleştirme tedavilerini uyguladıklarını belirten Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı, cerrahi dışı olan medikal estetik uygulama alternatiflerinin kişiler tarafından daha çok tercih edildiğini söyledi. İğnelerle gelen gençliğin bu kadar popüler olmasının tesadüf olamadığını aktaran Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı, “İyileşme hızlıdır, bu nedenle iş ve sosyal hayat etkilenmez. Bu işlemler halk arasında öğle molası estetiği olarak da anılıyor. Diğer bir taraftan; kişiler için cerrahiye göre daha az korkutucudur ve daha ekonomiktir. Birkaç dermo-kozmetik krem bedeline, çok daha etkin ve sonuçları net gözlemlenebilen işlemlerdir” dedi.

 

İğneli işlemlerin başında botoks ve dolgu uygulamalarının geldiğini söyleyen Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı “Estetik sektörünün olmazsa olmazları arasında girmiş klasikleri olan botoks ve dolgu uygulamaları ile ehil ellerde oldukça güzel ve doğal sonuçlar alabilmeniz mümkündür. Altın iğne fraksiyonel radyofrekans ile ameliyatsız cilt yenileyerek gençleştirme sağlayabiliyorsunuz. Cildi beslemek, canlandırmak, parlaklık sağlamak için ise dermapen, PRP ve cilt mezoterapileri ile tedavi sağlanır” şeklinde konuştu.


Yayınlanma: 11/07/2017

Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?
0541 241 94 90