RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Aydınlatma ve Rıza Metni - Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.
Kol ve Bacak Estetiği

Kol ve Bacak Estetiği


Vücuttaki simetriyi ve ahengi sağlayarak estetik bir görünüm sağlanması amacıyla kol ve bacak estetiği yapılmaktadır. Yaşlılık, aralıklı kilo alma-verme ve yer çekimine bağlı olarak kol ya da bacak arka ve iç kısmında sarkıklıklar meydana gelir.

Ameliyat öncesi değerlendirmede kol ya da bacak iç yüzünün derisindeki sarkma oranı, yağ miktarı değerlendirilir. Kalacak iz hakkında hastaya bilgi verilir. Deri kalitesinin iyi olduğu ve sarkıklığın olmadığı durumlarda, yani sadece yağ birikiminin fazla olduğu olgularda liposuction yapılabilir. Ayrıca, diz üstü bölge ile diz altı bölge arasında çap olarak kalınlık farkı mevcut ise, her iki bacak arasında kalınlık ya da şekil farkı var ise veya bacaklar çarpık bir görünüme sahip ise bacak protezi kullanılarak bu sıkıntılar giderilebilir.

Kol ya da bacak germe ameliyatı lokal ya da genel anestezi altında yapılabilir. Deri sarkmasının az olduğu durumlarda ameliyat izi sadece koltuk altı ya da bacak içinde kalacaktır. Ameliyat sonrası kol ya da bacak korsesi giymek gerekebilir. Lokal anestezi uygulandığında hasta aynı gün evine dönebilir. Genel anestezi durumunda ise klinikte bir gece yatış gerekir. Ameliyat sonrası bir hafta istirahat yeterli olur. Dikişler 12–14 gün sonra alınır ve kişi normal hayatına döner.

Kol ve Bacak Estetiği için Fiyat İste
Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?

Güncelleme: 14/09/2015

0554 577 1917