gay guys
hentai porn
blonde milfs

vücut kompozisyon analizi

InBody Testi

Vücut Kompozisyon Analizi Nedir?

InBodyVücut Kompozisyon analizi, BIA adı verilen, el ve ayaklara temas eden elektrotlar yardımı ile yapılan elektriksel ölçümler ile vücut suyu, yumuşak doku ve yağ miktarlarının ölçülmesi işlemidir. bu test Inbody testi olarak da bilinir.

Inbody Testi Neden Yapılmalıdır?

Bu test sayesinde vücudunuzun yağ-kasdengesini kontrol edebilir, yaşam ve beslenme tarzınızın ne derece sağlıklı olduğunu çıkan sonuçlarda görebilirsiniz.
Yaptığınız diyetin doğru bir diyet olup olmadığını anlayabilirsiniz.Diyet yaparken amaç, yağ dokusunu azaltarak kilo vermektir ancak hatalı diyet vücudunuzda kas kaybına neden olabilir.

Vücut Kompozisyon Analizi Yapılmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

Bu testin temeli bioelektriksel akım ölçümü olduğu için vücuttaki iletkenliği etkiliyebilecek faktörler sonuçlarıda etkiler.
-Test sabah, aç karınla mümkünse daha önce yapılan testlerle aynı saatte yapılmalıdır.
-Teste hafif giyecekler giyerek gelinmelidir.
-Testten 4 saat önce banyo, sauna ve aktif spor yapılmamalıdır.
-Testten 4 saat önce kafeinli içecekler tüketilmemelidir.
-24 saat önce alkol alınmamalıdır.
-Kalp pili kullanan kişilere test yapılmamalıdır.
-Vücudunda protez bulunan kişilere tavsiye edilmemektedir.

vücut kompozisyon analizi
 

Adres: Esentepe Mah. FSM Bulvarı Gürler Caddesi No:6 Nilüfer Bursa Bu sayfayı paylaşın:
Telefon: 0224 241 94 94 - 243 73 52 - 243 73 53
Email: E-posta göndermek için tıklayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 

YASAL UYARI
Bu site Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi konusunda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Ayrıca yine yasa ve yönetmelikler gereği ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar ve ameliyatlarla ilgili detaylı bilgiler verememekteyiz