momsex
gay guys
anime hentai porn

radyofrekans fiyatları

Radyofrekans

 

Radyofrekans Dalgaları ile Kontrollü İncelme
RadyofrekansRadyofrekans tüm dünyada yaygın olarak kullanılan güvenilir bir yöntemdir. Selülit ve fazla yağ dokularından kurtulmada etkilidir. Son derece güvenli olan bu cihaz; özel soğutma sistemi ile acı ve ağrı duymadan, morarma ve kanama oluşturmadan kontrollü incelme sağlar.

Radyofrekansın Etkili Olduğu Alanlar

  • Selülitler
  • Çene altı (gıdı) bölgesinin toparlanması
  • Bölgesel yağ birikimlerine (kalçalar, bacaklar, karın, bel bölgesi, yüz sarkmaları, kırışıklıkların yok edilmesi)
  • Tüm yüz toparlanması (kollajen uyarımı)
  • Kollardaki gevşemelere
  • Cilt sarkmalarına
  • Liposuction sonrası oluşan düzensizliklerde etkilidir.

Radyofrekans Sık Sorulan Sorular

Radyofrekans nedir?
Radyofrekans ısı kontrollü zayıflama yöntemidir.

Amaç nedir?
Amaç ısıtılan(tedavi edilen bölge) bölgenin ısısının 41-43 dereceye çıkartmaktır(normalde vücut ısısı 36-37 derecedir).Cilt ısısı bu noktaya geldiğinde, cilt altı bölgedeki ısı 50-55 dereceye tekabül eder. Bu ısı vücuda herhangi bir tahribat ya da zarar vermez.

Etkileri nelerdir?
Radyofrekans yöntemi ile bölgesel tedavinin 3 etkisi vardır.

Nasıl çalışır?
Radyo dalgaları vücuttaki su molekülleri ile iyonlarını (sodyum-potasyum-kalsiyum-magnezyum) harekete geçirir. Bunların hareketlenmesine bağlı olarak enerji açığa çıkar ve bölge ısınır.
1. Radyofrekans su içeren tüm dokuları kontrollü bir şekilde çok derin dokulara geçmeden ısıtır. Böylece Radyofrekans, hücrelerdeki su moleküllerini harekete geçirerek su düzeyi çok yüksek olan yağ hücrelerine ulaşılabilmektedir. Yani yağ dokusunu eritebilmektedir. Tedavi sırasında ısınan bölgede yağ hücrelerinin duvarları parçalanarak yağlar erimeye başlar. Eriyen yağlar dolaşımın artmasına bağlı olarak kan ve lenf yolu ile emilir ve bol su ile vücuttan atılır.
2. Vücuttaki yaşlanmış ve yıpranmış Kollajen doku bu uygulama sonrasında parçalanır ve yok olur ve vücut yeni kollajen üretimine başlar.
3. Vücut sıkılığını ve gerginliğini sağlayan dokuya bağ dokusu denir. Bu dokuyu oluşturan hücreler ise fibroblast hücreleridir. Radyofrekans ile vücutta oluşan ısı fibroblast aktivasyonu hızlandırır.

Sonuç:
Yağların erimesi, kolajenlerin çoğalması ve bağ dokusunun yenilenmesi ile incelme, zayıflama, selülitlerin yok olması, toparlanma, sarkıkların giderilmesi, kırışıklıkların yok olması sonucu doğar.

Tedavi ne kadar sürer?
En küçük bölge için 15-30 dakika (örnek: yüz) bacaklar ve kalça için 30-45 dakika, göbek ve basenler için 20-25 dakikadır.

Tedavi aralığı nedir?
Tipik bir tedavi süresi 8-10 seans sürer. Seanslar 2-3 gün aralıklarla uygulanabilir.

Hangi bölgelerde hangi başlık kullanılır?
Cihazda iki başlık vardır. Bipolar ve Unipolar. Bipolar başlıkla yüz uygulamaları, Unipolar başlık ile vücut uygulamaları yapılır.

Bipolar ve Unipolar başlık nedir?
Bipolar Başlık: Bipolar cihazların tedavisinde derinlik az olur.(6 milim derinlik) Bu yüzden yüzde ve ince, hassas bölgelerde uygulama bipolar ile yapılır.

Unipolar Başlık: Unipolar cihazların tedavisinde derinlik 22 milimdir. Bu da ısının hipodermis tabakasına(yağ tabakası) ulaşmasını sağlar. Derin doku tedavisi yapılarak kullanılır. Diğerlerinden farklı olarak geri dönüş elektrotu olmadığından dalga ışınsal şekilde yayılarak tüm bölgeyi homojen bir şekilde ısıtır.

Uygulama acı vermekte midir?
Bir acı söz konusu olmayıp tedavi esnasında hafif, tatlı bir ısı hissi duyulabilir. Tedaviden hemen sonra, hafif bir kızarıklık ve sıcaklık hissi olabilir. Her iki durumda tedavi için gereklidir ve tedaviden 1-2 saat içinde yok olur.

Tedavide cilt renginin koyu olması bir sakınca mıdır?
Radyofrekans teknolojisini içeren Accent, renk körü bir sistemdir. Yani hiçbir cilt tipi için sakınca teşkil etmemektedir. Bu nedenle yazın bronzlaşmayı getiren koşullarda bile tedaviye devam edilebilmektedir.

Günlük hayata etkisi nedir?
Sadece uygulama sırasında sıcaklık hissedilir. Günlük hayatı etkilemez.

Tedaviden nasıl sonuçlar beklemeliyiz?
Doğal olarak uygulama sonraki etkiler, her türlü tedavide olduğu gibi kişiden kişiye değişiklik gösterebilmektedir. Tedaviden hemen sonraki süreçte deride hafif bir kızarma ve gerginleşme gözlenmektedir. Bu etki ise çok hızlı bir şekilde yok olmaktadır ve günlük faaliyetlere çok rahat bir şekilde devam edilebilmektedir.

Kimlere uygulanamaz?
Tedavi edilmeyen ya da edilemeyen hastalıklar (Parkinson, multipl skleroz, epilepsi, kanser-cilt kanseri vb.),hamilelik, kalp pili olanlar ve vücudunda büyük metal protez bulunanlara uygulanamaz.

radyofrekans fiyatları
 

Radyofrekans Fiyatları

Radyofrekans fiyatları kullanılan tekniğe ve sizin ihtiyacınız olan şekle göre değişkenlik göstermektedir. Bu uygulamaların fiyatları için gerçekleşmiş olan minimum ve maksimum fiyatlar göz önüne alınarak bir fiyat aralığı verilebilir. Radyofrekans fiyat aralıklarımızı öğrenmek için aşağıdaki formu doldurun. En yakın zamanda size bilgilendirme mailimiz gelecektir.

radyofrekans fiyatları
 

Bölgesel İncelmenin Tam Zamanı…

Bölgesel incelme, güncelliğini kaybetmeyen, toplumların geniş kesimini ilgilendiren konulardan biri. Toplumun azımsanamayacak çoğunluğunun başı vücutlarında belirli bölgelere almış oldukları kiloları ile dertte ve bir an önce onlardan kurtulma telaşında. Bu durum karşısında öncelikle bireylerin asıl amacı şu olmalı; bu güne kadar sağlıksız bir yaşam tarzı seçmiş olmaya artık DUR diyebilmek. Öyle ya; şimdiye kadar devam ettirilen sağlıksız yaşam tarzı size hep kilo aldırdı. Öncelikle bu etmenleri düzeltmeye çalışmak sizde iyiye gidişi sağlayacaktır.

Bölgesel İncelme Zayıflama

Keşke elimizde sihirli bir değnek olsa da herkesin başına dokunduğunuz anda 90-60-90 olunabilse…

Bireylerin fizyolojik yapıları, mutfak kültürleri, yaşam standartları birbirinden farklıdır. Bu açıdan baktığımızda bireyin bu özelliklerini gözetmeyen, dayatmacı ve size karşı makine imişsiniz gibi basit yaklaşımlar sergileyen diyet listelerine her an her yerden ulaşabilirsiniz. Aslında bu diyet listeleri bedeninize ve ruhunuza yük bindiren yaklaşımlar içermekte. Size bunlar ne kadar yarar sağlayabilir ki..?

Teknolojik gelişmeler her alanda olduğu gibi zayıflama ve bölgesel incelme konusunda da biz insanoğlunun emrinde. Tabi ki burada önemli olan tek başına makinelerden mucize beklememektir. Bireyin de katkısı oldukça önemli aslında; yediklerine içtiklerine dikkat etmek, spor yapmak bunlarla beraber her şeyden önce inanmak.

Bölgesel incelme ve zayıflama zaman ve sabır gerektirir. Bayanların özellikle yapmış olduğu hatalardan biri de yaz gelip tam sıcaklar başladığında bir anda o fazlalıklardan kurtulmak istemektir. Keşke elimizde sihirli bir değnek olsa da herkesin başına dokunduğunuz anda 90-60-90 olunabilse… Halk arasında yaygın bir tabirdir; yumurta kapıya gelmeden işe başlamak. Şu an tam zamanı. Estetik kaygılardan uzak, yeni bir başlangıç yapabilmek için hazırlıklara başlanabilir. İnanarak yapılacak başlangıç, biraz spor ve egzersiz, cilt toparlayıcıların kullanılması ve bölgesel incelmede kullanılan aletlerin de yardımıyla daha sıkı ve güzel bir vücut hayal olmaz. Bu da profesyonel bir destek ihtiyacını gündeme getirmekte elbette.

Zaman ve sabır

Bölgesel zayıflamada ne kadar kilo verileceği değil kaç santim incelip, kaç beden küçüleceği göz önüne alınıp uygulama yapılırsa çok daha iyi yol alınır. 4-5 seanstan sonra 10 santime yakın incelmeler alınabilir. Bacak bölgesinde 4-5 santim oluyor bu rakam.

Bölgesel zayıflamada şu sıralarda özellikle kavitasyon gündemde ama bazı yerlerde söylendiği gibi bir anda sonuç beklemek doğru değil. Özellikle kronikleşmiş bir kilo probleminde biraz daha zaman ve sabır gerekiyor. Şunu unutmamak gerekir; estetik-cerrahi bir operasyon söz konusu değilse hemen sonuç almak mümkün değil. Kavitasyondan sonra tam tersine ödeminiz olur. Ölçünüzde artma bile gözlenebilir. Çünkü kavitasyon sonrasında su tutma özelliğiniz artar. Ancak idrar yoluyla, terle atabileceğinizden, uygulama döneminde bol bol su içmek gerekiyor. Kavitasyon planlama olarak yağ hücrelerini görür. Vermiş olduğu ses dalgaları ile yağ hücrelerinin zarlarını parçalayarak; içerisindeki yağı eritmeye yönelik yapılan bir uygulamadır.  

Kavitasyonun daha etkili olması için Radyo frekans cihazıyla birlikte öneriyoruz. Kombine programlar, estetik ve sağlık sorunlarına beraber çözümler sunarak bölgesel yağlanma problemini büyük oranda giderebiliyor. Radyofrekans radyo dalgalarıyla kolojen doku denilen, cildimizle ilgili bütün besin alışverişinin oksijenin bulunduğu dokuyu harekete geçirerek kan dolaşımını hızlandırıyor. Radyofrekans kavitasyonla kullanıldığında çok daha güzel sonuçlar alınıyor. Yağı erittikten sonra sarkan bölgelerdeki toparlanmayı gerçekleştiriyor. Bunun yanında radyofrekans doğrudan su ve yağ moleküllerini hedef aldığı için özellikle selülit sorununda güzel sonuçlar alınabilir.

Selülitten sözedersek…

TriActive'de ritmik vakumlu masaj yoluyla derin dokularda kan dolaşımı ve lenf drenajı artar, ödem ve enflamasyon kaybolur ve derin dokuların oksijenasyonu ile kendini yenileme kabiliyeti artar. Sonuç olarak TriAktive (lazerli vakum masajı) ile ciltte selülit görüntüsü kaybolur.

Diyetle destek…

Tüm aktardıklarımızın yanında diyetisyen desteğini mutlaka öneriyoruz. Kişinin vücut analizi çıkarıldıktan sonra kendisine uygun beslenme şekli diyetisyenimiz tarafından belirleniyor. Hafta bir takibe devam ediliyor.

Son söz…

Bölgesel incelme paketleri 2 aylık bir süreci kapsar. Yaz bitti ve önümüz kış. Kış ayları herkesin bildiğinin aksine zayıflama için en ideal zamandır. Öğün aralarının kısa olması, soğuk aylarda biz insanoğlunun daha dinamik olması….Ayrıca C vitamini yönünden zengin sebze ve meyvelerin bu mevsimde bol olması ideal kilonuza ulaşmanız için destekleyici rol oynar.

radyofrekans fiyatları
 

Olay TV - Bölgesel İncelme Yöntemleri - Radyofrekans ile Zayıflama

Neştersiz Güzelleşmek Mümkün

Bölgesel İncelme Yöntemleri
Radyofrekans ile Zayıflama
Neştersiz güzelleşmek mümkün
Bölgesel incelme yöntemleri:
Triactive ile 15 seans
Ozon Sauna
Radyofrekans ile zayıflama
Açlık hissetmeden kilo verin

radyofrekans fiyatları
 

Adres: Esentepe Mah. FSM Bulvarı Gürler Caddesi No:6 Nilüfer Bursa Bu sayfayı paylaşın:
Telefon: 0224 241 94 94 - 243 73 52 - 243 73 53
Email: E-posta göndermek için tıklayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 

YASAL UYARI
Bu site Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi konusunda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Ayrıca yine yasa ve yönetmelikler gereği ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar ve ameliyatlarla ilgili detaylı bilgiler verememekteyiz