milf porn
lesbian hentai porn
hardcore gay porn

parmak eğriliği

Klinodaktili

Klinodaktili
Klinodaktili terimi, parmakların enlemesine plandaki eğriliklerini ifade eder. Tüm parmaklarda olabilmekle birlikte en sık küçük parmağın son ekleminde görülür. Kalıtsal geçiş gösterir. Down sendromu dahil 30 kadar doğumsal sebep eşlik eder. Etkilenen parmakta orta orta boğum kısa ve avuç açıkken dış tarafa doğru eğimlidir. 6 yaşın altında düzeltici-koruyucu ateller kullandırılır. 6 yaşın üzerinde gerek olur ise düzeltici kemik ameliyatları yapılabilir.

parmak eğriliği
 

Adres: Esentepe Mah. FSM Bulvarı Gürler Caddesi No:6 Nilüfer Bursa Bu sayfayı paylaşın:
Telefon: 0224 241 94 94 - 243 73 52 - 243 73 53
Email: E-posta göndermek için tıklayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 

YASAL UYARI
Bu site Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi konusunda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Ayrıca yine yasa ve yönetmelikler gereği ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar ve ameliyatlarla ilgili detaylı bilgiler verememekteyiz