hentai porn tube
50 plus milfs
gay videos

meme onarımı

Göğüs Ucu Estetiği

Meme Ucu Estetiği
Meme Ucu Estetiği Meme ucu problemlerinden en sık rastlanan problem, inversiyon denilen meme ucunun içeriye gömük olmasıdır. İnversiyon genellikle küçük göğüslü kadınlarda gözlenir ve kişi eğer silikon protez ile büyütme düşünüyorsa, problem düzelebilir.

Eğer protez uygun bir çözüm değilse, başka yöntemlerle düzeltilir. Kliniğimizde bu problem ameliyatsız olarak özel yöntemlerle çözülebilmektedir.

Meme uçlarında asimetriye de rastlanmaktadır. Bu durumlarda tercih edilen işlem, genellikle büyük göğüs ucunu küçültmek şeklindedir.

meme onarımı
 

Yeniden Göğüs Yapımı

Yeniden Meme Yapımı
  Tedavi ve benzeri nedenlerle meme dokusunun bir kısmı veya tamamını yitiren kadına ilerleyen cerrahi teknikler sayesinde yeni meme yapılması mümkün hale gelmiştir. Yeniden meme yapımı için geliştirilmiş çeşitli yöntemler vardır. Genel anestezi altında yapılan bu işlemler, tercih edilen yönteme göre 3 ila 6 saat arasında sürebilir. Operasyon geçiren kişinin 2 hafta içinde dikişleri alınmakta ve bu süre içerisinde istirahat etmesi önerilmektedir.

Yeniden Meme Yapımı Sıkça Sorulan Sorular

Yeniden meme yapımında kullanılan hangi ameliyat teknikleri vardır?
Yeniden Meme YapımıEn sık uygulanan ve ilk tercih edilen teknik, karın bölgesindeki yağ dokusunun altındaki kasla birlikte karından göğse doğru oluşturulan bir tünelin içinden geçirilerek, göğüs bölgesine taşınması şeklindedir. Bu teknikle eğer varsa kişi karnındaki fazlalık oluşturan yağlardan da kurtulmuş olur.

İkinci teknik; aynı taraf sırt bölgesinde bulunan kas üstündeki bir cilt adasıyla birlikte göğüs bölgesine taşınması işlemidir. Bu yöntemle daha estetik sonuçlar elde edilmektedir.

Üçüncü teknikte, meme bölgesine ''doku genişletici'' bir ameliyatla yerleştirilir. Daha sonra bunlar serum ile şişirilerek üzerindeki cilt genişletilmiş olur. Yeterli büyüklük sağlandıktan sonra ya bu doku genişletici yerinde bırakılır yada çıkarılarak yerine silikon protez konulur. Bu yöntemle ideal bir büyüklük genelde 8 haftada elde edilir.

Bu işlemlerden sonra eksik kalan meme başı görünümü oluşturmak için ek cerrahi işlemlere ihtiyaç duyulmaktadır. Kliniğimizde meme ucu çevresindeki kahverengi alan ameliyatsız olarak çözülmektedir.
Yeniden meme ameliyat sonrası nasıldır?
Yeniden meme yapımı ameliyatı büyük bir ameliyatlardır. Genel anestezi altında yapılmakta ve yaklaşık 3–6 saat sürmektedir. Ameliyattan sonra kişi 2–3 gün hastanede tutulduktan sonra taburcu edilmektedir.

İki hafta içinde dikişleri alınmakta ve bu süre içerisinde istirahat etmesi önerilmektedir. Daha sonra gerekli ise hasta psikoterapi ile normal yaşantısına iade edilmektedir.

 

meme onarımı
 

Adres: Esentepe Mah. FSM Bulvarı Gürler Caddesi No:6 Nilüfer Bursa Bu sayfayı paylaşın:
Telefon: 0224 241 94 94 - 243 73 52 - 243 73 53
Email: E-posta göndermek için tıklayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 

YASAL UYARI
Bu site Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi konusunda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Ayrıca yine yasa ve yönetmelikler gereği ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar ve ameliyatlarla ilgili detaylı bilgiler verememekteyiz