İçinizi Isıtacak Sonbahar Paketleri
Form Doldur
RANDEVU İSTE
Yeni randevu talebi
Alttaki alanları doldurun ve gönder butonuna basın. Randevu talebiniz ile ilgili en kısa sürede size ulaşacağız.
Kullanım Koşullarını okudum, anladım ve kabul ediyorum.
Lazer Lipoliz (Smartlipo)
Lazer Lipoliz (Smartlipo) fiyatlarını öğrenmek için hemen tıklayın.

Lazer Lipoliz (Smartlipo)


Lazer Lipoliz; spor ve diyete rağmen vücudun farklı bölge ve/veya bölgelerinde çıkıntılar yapmış, vücut konturunu bozmuş, öbekleşmiş yağların giderilmesi için kullanılmaktadır. Lazer Lipoliz aynı zamanda cilt gevşekliği tedavisinde de kullanılmaktadır.

 

Yurt dışında “laser assisted liposuction” olarak da adlandırılmaktadır. Smartlipo ile Lazer lipoliz, esas olarak lazer ışığı ile doğrudan yağ hücresinin zarının patlatılması prensibine dayanır. Bu metod, liposculpture (vücut şekillendirme) uygulamalarında devrim niteliğindeyenilikçi bir prosedürdür.

 

Bölgesel yağlanma ve cilt gevşekliği tedavisinde etkin olan lazer lipoliz uygulaması ile karın, basen, bel, gibi bölgelerin yanı sıra yüz bölgesi, çene altı, kol-bacak içleri, diz içi, ayak bileği bölgesindeki yağlardan lokal anestezi ve/veya genel anestezi ile tek seansta, kanama olmadan ve sosyal hayatı fazla etkilemeden kurtula bilinir.


Lazer Lipoliz; lazer enerjisinin yağ dokusu içerisine bir fiberoptik aracılığıyla gönderilip; parçalanması ve hasarlanması esasına dayanır. Vücudun belirli bölgelerinde biriken yağ öbeklerinin oluşturduğu görünüm bozukluğunun düzeltilmesi için 0.5 – 1 mm deliklerden ince kanüllerle yağ dokusu içerisine girilerek doğrudan bu bölgeye kanüller vasıtasıyla lazer verilir. Bu lazer yağ hücrelerinin zarlarına ve kılcal damarlara duyarlı bir lazerdir. Kanülün ileri geri hareketleriyle yağ hücrelerinin zarları patlatılarak içerisindeki yağlar eriyik hale gelmektedir. Smartlipo ile Lazer lipoliz yöntemi sadece cilt altında biriken yağı yok etmekle
kalmaz aynı zamanda ciltteki kollajen üretimini artırarak cildin daha gergin ve genç görünmesini de sağlar.

 

Lazer Lipoliz yöntemi ile 1 seansta optimum sonuçlar almak elbette mümkün ancak yağlı dokunun hacmine veya cilt gevşekliğinin fazlalığına göre 3-4 ay ara ile tekrarlamak gerekebilir. Özellikle uygulama sonrasında hasta yediklerine içtikleri mutlaka dikkat etmelidir. Kesinlikle eski alışkanlıklar bırakılarak daha kaliteli yeni bir yaşam tarzı tercih edilmelidir. Yaşam tarzında her hangi bir değişiklik yapmayan hastalarımızın tekrar eski hallerine dönmeleri de kaçınılmazdır. Böyle bir durumda da uygulamayı yeniden yapmak gerekebilir.

 

Lazer Lipoliz operasyonunda küçükte olsa kesi vardır. Bu nedenle yapılacak olan işlem ameliyathane koşullarında gerçekleşmelidir. Yapılan kesinin küçük olması nedeniyle; rahatsız edici bir iz bırakması da söz konusu değildir. Lazer Lipoliz uygulaması sonrasında özel korseler giydirilir. Korsenin altı hafta kadar giyilmesi önerilmektedir. Hastalar genellikle aynı gün veya ertesi gün taburcu edilir.

Lazer Lipoliz (Smartlipo) için Sık Sorulanlar

Lazer lipoliz nedir?
Lazer lipoliz faydaları nelerdir?
Lazer lipoliz için uygun aday kimdir?
Lazer lipoliz işleminde hedef ne olmalıdır?
Lazer lipoliz için genel mi yoksa lokal anestezi mi gerekir?
Lazer lipoliz bir ameliyat mıdır?
Lazer lipoliz uygulaması sırasında hasta ağrı acı hisseder mi?
Lazer lipoliz nasıl yapılır?
Lazer lipoliz vücudun hangi bölgelerine yapılabilir?
Lazer lipoliz sonrası korse şart mıdır?
Lazer lipoliz kaç seans gereklidir?
Lazer lipoliz sonrası bölgesel anlamda tekrar kilo alma olasılığı var mıdır?
Lazer lipoliz sonrası iz kalır mı?
Lazer lipoliz için yaş sınırı var mıdır?

Lazer Lipoliz (Smartlipo) için Fiyat İste
Bu sayfadaki bilgiler size yeteri kadar yararlı oldu mu?

Güncelleme: 14/09/2015