gay xxx
hot milf porn
young hentai porn

Göğüs Ucu Estetiği

Meme Ucu Estetiği
Meme Ucu Estetiği Meme ucu problemlerinden en sık rastlanan problem, inversiyon denilen meme ucunun içeriye gömük olmasıdır. İnversiyon genellikle küçük göğüslü kadınlarda gözlenir ve kişi eğer silikon protez ile büyütme düşünüyorsa, problem düzelebilir.

Eğer protez uygun bir çözüm değilse, başka yöntemlerle düzeltilir. Kliniğimizde bu problem ameliyatsız olarak özel yöntemlerle çözülebilmektedir.

Meme uçlarında asimetriye de rastlanmaktadır. Bu durumlarda tercih edilen işlem, genellikle büyük göğüs ucunu küçültmek şeklindedir.


Adres: Esentepe Mah. FSM Bulvarı Gürler Caddesi No:6 Nilüfer Bursa Bu sayfayı paylaşın:
Telefon: 0224 241 94 94 - 243 73 52 - 243 73 53
Email: E-posta göndermek için tıklayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 

YASAL UYARI
Bu site Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi konusunda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Ayrıca yine yasa ve yönetmelikler gereği ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar ve ameliyatlarla ilgili detaylı bilgiler verememekteyiz