lesbian hentai porn
milf videos
gay bears

çene estetiği fiyatları

Çene ve Elmacık Kemiği Estetiği

Çene ve Elmacık Kemiği Estetiği
Bazı kişilerde elmacık kemiğinde, bazı kişilerde de alt çene ucunda yetersizlik olabilir. Bu deformiteler genellikle yüz protezleri ile giderilir. Yüz protezleri yüz kemiklerini büyültmek için üzerlerine eklenen protezlerdir. Amaç küçük bir çeneyi ya da yetersiz elmacık kemiklerini büyültmek ve çıkıklaştırmaktır. Ayrıca, alt çene ucundaki yetersizlikleri düzeltmek için farklı teknikler de bulunmaktadır. Bunlar; lipofilling (yağ enjeksiyonu) , çene kemiğinde yapılacak kaydırma veya başka bir alandan kemik alarak greftleme teknikleridir. Çene ve elmacık kemiği estetiği operasyonları doğru planlandığı zaman sonuçları tahmin edemeyeceğiniz kadar iyi olabilir. Operasyon lokal ya da genel anestezi altında yapılabilir, süresi tamamen kullanılan teknik, konulan protez sayısı ve çeşidine bağlı olarak 1 - 3 saat arasında değişir. Hasta aynı gün veya ertesi gün taburcu olur.

Çene ve Elmacık Kemiği Estetiği Sıkça Sorulan Sorular

Ameliyatın riskleri var mıdır?
Elmacık kemiklerini belirgin hale getirmek için protez kullanılacaksa, bu protezler ağız içinden girilerek yerleştirildiği için enfeksiyona rastlanabilir. Bu nedenle operasyon öncesi ve sonrasında antibiyotik tedavisi gereklidir. Çene kemiğine yönelik girişimler dikkatli yapılmadığı zaman sinirlere zarar verilebilir.
çene estetiği fiyatları
 

Maksillofasiyal (Çene eklemi işlev bozuklukları) Cerrahi

Maksillofasiyal Cerrahi - Çene eklemi işlev bozuklukları
Yüz yaralanmaları, Yüz kırıkları, Yüz felci cerrahisi, Yüz bölgesi tümörleri, kanserleri, tükürük bezi tümörlerinin tedavisi bu cerrahi dalının alanı içerisine girmektedir.

Oral ve maksilloofasiyal cerrahinin ana amacı ağız, dişler çeneler ve yüz bölgesini ilgilendiren yapılardaki yaralanmalar, bu bölgede ortaya çıkan fonksiyon ve estetiği etkileyen yetersizliklerin tedavisidir.


Oral Ve Maksillofasiyal Cerrahinin İlgi Alanları
Dentoalveolar Cerrahi: 20 yaş dişi denen diş arkının enfeksiyon riskini azaltmak için yapılan cerrahi girişimlerdir.

Rekonstrüksiyon Cerrahisi: Uzun dönem protez kullanımına, geçirilmiş tümör cerrahilerine ve yaralanmalara bağlı olarak gelişmiş ve yumuşak doku ve kemik deformitelerini engellemek üzere yapılan cerrahi girişimlerdir.

Travma: Alt ve üst çene kırıkları, göz çevresi kemiklerinde kırık ve yaralanmalar ve deri hasarlarının onarımıdır.

Ağız Problemleri: Ağız boşluğunun dişsel olamayan sebeplere bağlı iyi ve kötü huylu hastalıklarına karşı geliştirilen medikal ve cerrahi müdahalelerdir.

Temporomandibular Eklem: Alt çene ile kafa kaidesi arasındaki eklem rahatsızlıklarının ileri teknoloji ile tespit ve tedavisidir.

Tükürük Bezi Hastalıkları: Tükrük bezlerindeki inatçı ya da geçici şişme veya genişlemelere, tükürük bezinin iyi veya kötü huylu tümörlerine karşı uygulanan cerrahi müdahalelerdir.

çene estetiği fiyatları
 

Olay TV - Yüz Estetiği Video

Yüz Estetiği Video.

Yüz estetiği neden gereklidir? Yüz ameliyatlarının çeşitleri...

çene estetiği fiyatları
 

Adres: Esentepe Mah. FSM Bulvarı Gürler Caddesi No:6 Nilüfer Bursa Bu sayfayı paylaşın:
Telefon: 0224 241 94 94 - 243 73 52 - 243 73 53
Email: E-posta göndermek için tıklayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 

YASAL UYARI
Bu site Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi konusunda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Ayrıca yine yasa ve yönetmelikler gereği ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar ve ameliyatlarla ilgili detaylı bilgiler verememekteyiz