gay hentai
gay sex porn
mature milfs

bursa estetik merkezi

Galeri

Resimleri büyütmek için üstüne bir kez tıklamanız yeterli
       
       
       
        
       


bursa estetik merkezi
 

Yurtdışından Gelecek Olan Hastalarımız

Türkiye'de estetik ameliyat olmaya karar verdikten sonra, gelmeden 10 gün önce bize haber veriniz, buna göre görüşme tarihiniz belirlenir. Yüz yüze görüşme ve muayeneden sonra ameliyat gününüz belirlenir. Aşağıdaki tabloda ameliyat sonrası Türkiye'de kalmanız gereken süreler verilmektedir. Dönüş tarihlerinizi buna göre ayarlamanızda fayda vardır.

Geliş-dönüş organizasyonunuzu dilerseniz kendiniz yapabilir, dilerseniz bizim anlaşmalı olduğumuz tur operatörü ile biz de organize edebiliriz. Böyle bir durumda size paket program şeklinde bir seçenek de sunulabilir. (Lufthansa Havayolları'nın Almanya'dan Bursa'ya direk uçuşu mevcuttur.)

Ameliyatlar kendi klinik bünyemizde bulunan ameliyathanemizde yapılmaktadır. Ameliyat sonrası kliniğimizde 1 gece yatabilir, diğer günler kalacağınız otelde konaklayabilirsiniz. Yanınızda bir refakatçi ile gelmeniz gerekecektir.

Ameliyat Klinikte Yatış
Süresi (Gün)
Ameliyat Sonrası En
Erken Dönüş Süresi

Estetik Yüz Germe Estetiği

0-1

4 - 7 gün içinde

Kaş Kaldırma Estetiği

0

4 - 7 gün içinde

Burun Estetiği ( Rhinoplasty)

0-1

4 - 7 gün içinde

Alt ve Üst Göz Kapağı Estetiği

0

4 - 7 gün içinde

Estetik Göğüs Büyütme (Silikon Ameliyatı)

0-1

4 - 7 gün içinde

Estetik Göğüs Küçültme Estetiği

0-1

4 - 7 gün içinde

Estetik Göğüs Dikleştirme Estetiği

0-1

4 - 7 gün içinde

Göğüs Dikleştirme + Büyütme Estetiği

0-1

4 - 7 gün içinde

Mini Karın Germe Estetiği

0-1

4 - 7 gün içinde

Tam Karın Germe Estetiği

0-1

4 - 7 gün içinde

Liposuction - Yağ Aldırma

0-1

4 - 7 gün içinde

Saç Ekimi

0

4 - 7 gün içinde

Vajina Estetiği

0

4 - 7 gün içinde

Kepçe Kulak Düzeltme Estetiği

0

4 - 7 gün içinde

Erkekte Meme Küçültme (Jinekomasti)

0-1

4 - 7 gün içinde

Yağ Enjeksiyonu

0-1

4 - 7 gün içinde

Estetik Kol Germe

0-1

4 - 7 gün içinde

Estetik Bacak Germe

0-1

4 - 7 gün içinde

Kombine Estetik Uygulama

0-1 4 - 7 gün içinde

Yurtdışı veya Şehir dışından Gelen Hastalarımızın İzleyeceği Adımlar


KLİNİĞİMİZE ÖN BAŞVURU
Estetik Cerrahi uygulaması düşünüyorsanız, Web sitemizin ana sayfasında yer alan doktorunuza danışın kısmından başvuru formumuzu doldurmanızı rica ediyoruz. Bu forma kişisel bilgilerinizi, sorununuzu ve ilgili fotoğraflarınızı ekledikten sonra bize ulaştırınız. Bilgi almak istediğiniz işlem hakkında size mail ile geri dönüş yapıyoruz.

ÖN DEĞERLENDİRME, OTEL VE REZERVASYON
Değerlendirme formundan sonra karar vermeniz durumunda, sizin geliş tarihinize göre, muayene randevunuzu ayarlıyoruz. Hastamızın talebi üzerine şehir dışından ve yurtdışından gelen hastalarımıza kliniğimize yakın bir otelden rezervasyon yaptırarak transfer hizmetlerini sağlayabiliyoruz.

AYRINTILI MUAYENE
Kliniğimizde Prof. Dr. Mesut Özcan  ve /ve ya Dr Erhan Şafak sizi ayrıntılı bir şekilde muayene ediyor. İşleme yönelik fotoğraflarınız çekiliyor. Muayene sonrası doktorumuz size operasyona dair ayrıntılar konusunda bilgi veriyor. Hastamız için operasyon gününü belirleniyor.

AMELİYAT GÜNÜ
Ameliyatlar kendi klinik bünyemizde bulunan ameliyathanemizde yapılmaktadır. Ameliyat bitiminde hastamız hemşire ve doktorumuzun denetiminde gözlem odamızda istirahate alınır.  Gün içinde rutin kontrolleri yapılır.

AMELİYAT SONRASI
Ameliyat sonrası hastamız doktorumuzun yapacağı son kontrole bağlı olarak ya aynı gün taburcu olur ya da bir gece yatış verilir. Hastamız kliniğimizden ayrıldıktan sonra operasyon sonrası ana kontrolleri için 4-7 günlük (yapılan işleme göre değişkendir)  Bursa’da kalması gerekir. Kontrol muayenesi için tarihleri doktorunuz belirleyecektir. 
 

 

bursa estetik merkezi
 

Misyon ve Vizyon

Misyon ve Vizyon
Daima hasta odaklı, güler yüzlü, profesyonel, çözümcü ve kaliteli sağlık hizmeti sunmak.

Tam kapsamlı, Uluslar arası standartlarda kaliteye sahip sağlık hizmetlerini uygun fiyatlarla geniş kitlelere ulaştırmak.

Hasta hakları, tıp etiği ve hukuk kurallarına uygun hizmet vermek.

Düzenli olarak tıp literatürlerini takip etmek, ülkemizde ve yurtdışındaki bilimsel toplantılara katılmak.

İş ilişkisi içinde bulunduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla, kaliteli hizmet ve dürüstlük çerçevesinde çalışmak.

Toplumumuzda sağlıklı estetik bilincinin oluşmasına katkıda bulunmak.

Cerrahi donanımın eksiksiz olması gerekliliğinin bilinciyle, son teknoloji cihazlarla donatılan Esteticare, bilimsel disiplini, akademik vizyonu, ciddi ve duyarlı hizmet anlayışıyla sektörünün yüz akı olmayı hedeflemektedir.

bursa estetik merkezi
 

Adres: Esentepe Mah. FSM Bulvarı Gürler Caddesi No:6 Nilüfer Bursa Bu sayfayı paylaşın:
Telefon: 0224 241 94 94 - 243 73 52 - 243 73 53
Email: E-posta göndermek için tıklayınız Bu e-Posta adresi istenmeyen postalardan korunmaktadır, görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
 

YASAL UYARI
Bu site Estetik Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi konusunda bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır. Sitede yer alan bilgiler hiçbir zaman bir hekim tedavisinin veya konsültasyonunun yerini alamaz. Sitemizde anlatılan tüm cerrahi işlemler bilgi, yorum ve görüntüler, kişileri bilgilendirme amaçlı olup; reklam, tanı ve tedaviye yönlendirme amacı taşımamaktadır. Ayrıca yine yasa ve yönetmelikler gereği ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflar ve ameliyatlarla ilgili detaylı bilgiler verememekteyiz